2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Alla alla test yaptn ya merakin gitti ondan belirti vermiyo artk sana
Hahaha saniriimm yada artik dinlemiyorum kendimi ogrendigim icin amaa gercekten dikkatimi ceken bisey yok bugun ara ara belim agriyo ama cok az farkina varmayacak kadar

Hahaha saniriimm yada artik dinlemiyorum kendimi ogrendigim icin amaa gercekten dikkatimi ceken bisey yok bugun ara ara belim agriyo ama cok az farkina varmayacak kadar
Olsun o da yerlesiyo zaten rahime oyyy guzelce yerlessin kesesi de olussun insallah bi sıkıntı cikmaz kuzum insallah saglicakla dunyaya gelir

Yaa hayirli haberler alin sizdeee insaAllah senide dualarima katicamm bekleyebiliyorsan aynen pazar yapp cuma cumartesidende cikarr buyuk ihtimal

Bende normalde cok sabirli biriyimdir ilk defa icime dogdu ve yap dedim, aylardir bitane testim vardi kullanilmamiss, yoksa gidip almazdim gizli gizli yaptim sabahh

fifii hayırlı haberi aldı kuzu yarın bidaha tekrarla bence kan testini belki doktor direk ultrasona cagırır testle ugraşmazsın :) B Burcu2480 darısı başına kuzum insallah senin de pozitif haberlerini alcaz 2022 de burdaki herkes pozitifi görcek insallah bosuna 1 seneyi kapsayacak şekilde açmadık grubu

Cuma gunuu doktora gidicem canimm orda yapsinlar kan tahlilinii tekrar hem doktorda yorumlasin

Ayy insaAllahh darisi butun bekleyenlerin basina

Kızlar selam cuma yumurta toplamam olacak ama estradiol ve progesteron değerlerime göre Toplananları dondurup rahim dinlendirip 1,5 ay sonrasına dondurulanları koyabiliriz dedi :/ kaç olmalı ki ? test verdim sonuç bekliyorum başına gelen var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…