2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Bence tutunuyo kuzum bahceci hemsiresi de öyle demişti pembe leke gelirse korkma demisti bana normalmis
Hadi insaAllahh, bizim geline soyledim simdii oda suan 7 aylik hamile bahcecidenn bendede olmustu diyo bir kac gun lekelenmee, guzel dusunmek istiyorummm

Hadi insaAllahh, bizim geline soyledim simdii oda suan 7 aylik hamile bahcecidenn bendede olmustu diyo bir kac gun lekelenmee, guzel dusunmek istiyorummm
Bahceciden hamile kalanlari öğrenince umudum daha cok yukseliyo güzel düşün guzel seyler olsun

Yokk kiz hepsi erkek olmuyoyaa tanidiklarim var kizz olan:))
Ayy ne bilim biri soyledi bana da ikiz olumcada bi erkek bi kiz oluyomus etrafimda yaptıranlar da var dusununce mantikli gelmiyo degil yani iri ve olgun yumurta topladiklari icin tup bebekde erkek oluyomus geneli ama asilama yaptiran arkadasim var onun ki erkek ayy cok tuaf anlamiyorum

Hahaha yok kizz oyle bisey olamazkiii ozaman butun erkek isteyenler tup bebek yaptirsin uydurmus kim dediyseee

Ay kizlarrrrrrr ben bisey yaptimmmm bu sabahhhh ama inanamiyorummmm elim ayagim titriyoorrrr

Bugun transferimin 7. Gunuuuuu heycandan olucem hayatimda ilk defa ikinci cizgiyi goruyorummm ne yapacagimi bilmiyormmmmm varmiii bisey sizceeedee????

Eklentiler

• 6C2E65BF-7D03-4C6C-95F5-B57D16EB3237.jpeg
    193,4 KB · Görüntüleme: 39
Pahali tabiki bizde ilk denemede guvendigimiz ozel bi yerde yaptiriyoruz tutmazsa devlet hastanesine gecicek ilaclar klinik masrafı o kadar cok fazla ki insallah tutar sizinki hemen
ayyy inşallah hepimizinki tutsun, harcanan paranın haddi hesabı yok, ben birde sağlıklı beslenme diyeti ile birşeyler uyguladım, diyetisyenle çalıştım ve çok paralar harcadım, şimdiye kadar çoktan birikti idi para, zararın neresinden dönersek artık, bu arada siz ne kadar ödyorsunuz gittiğniz yere

Bugun transferimin 7. Gunuuuuu heycandan olucem hayatimda ilk defa ikinci cizgiyi goruyorummm ne yapacagimi bilmiyormmmmm varmiii bisey sizceeedee????
Hayırlı ve uğurlu olsun Allahım çok güzel bir duygudur eminim. Bebişi Sağlıkla kucağınıza da alırsınız inşallah

Amiiinn insaAllahh! Hepimiz icinnn Hala inanamiyorumm amaa kan vermeye gidicem birazdan
Kan değerinizi de merak ediyorum buraya yazın lütfen. Benim de bugün 1 embriyo transferim oldu öğlen, sıkışık kalmak çok zordu. WC ye gitmeye korkar oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…