2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Kizlarr transfer oldugumuz gunu 1. Gun olarak sayiyormuyuzz? Yoksa ertesi gunmu 1. Gun oluyor? 😅 bilen varmiii
Ertesi gun birinci gün olarak sayiliyo opudan sonrada oyle olmustu yumurtayi toplayip spermle dolleyince sayilmiyomus o gun ertesi gun birinci gun oluyomus ne tuaf 😁😁

Ertesi gun birinci gün olarak sayiliyo opudan sonrada oyle olmustu yumurtayi toplayip spermle dolleyince sayilmiyomus o gun ertesi gun birinci gun oluyomus ne tuaf 😁😁
Ayneen hadi o neyse dedimdee bundada oyle olmasi tuafmiss 🤣🤣 bende 7. Gunum diye seviniyodumm daha 6. Gunummus :))

İnsallah tutar ilk denemede hic bi sıkıntı bulamiyolar mi yani sizde
Keske iki asilamadan sonra tup bebege gecseydiniz rapor işini mutlaka sorun derim devlette de olsa ilaclari parayla veriyolar sonucta onun icin belki rapor alabilirsiniz sonucta kac sene ugrastiniz vermeleri lazim
hiç sorun yok canım valla bizde hatta 2017 de hamile kaldım, yıllar sonra kendiliğinden olmuştu ama rapor hakkı için yaş artık 43 malesef vermiyorlar, birde hep başka yerlerde uğraştık, verceklerini sanmam rapor, keşke verseler yoksa çok pahalı vallahi

hiç sorun yok canım valla bizde hatta 2017 de hamile kaldım, yıllar sonra kendiliğinden olmuştu ama rapor hakkı için yaş artık 43 malesef vermiyorlar, birde hep başka yerlerde uğraştık, verceklerini sanmam rapor, keşke verseler yoksa çok pahalı vallahi
Pahali tabiki bizde ilk denemede guvendigimiz ozel bi yerde yaptiriyoruz tutmazsa devlet hastanesine gecicek 😞 ilaclar klinik masrafı o kadar cok fazla ki insallah tutar sizinki hemen

Allahallah bende diyorum sali gunu olmadi mi bu miz ne cabuk 7 gun oldu
🤣🤣🤣 ahh ah zaman gecmiyor artik yaa, sende varmi belirti biseyy? Ben belirti aramak istemiyorumm ilaclarin etkisindendir diye filannn:)) ama ufacik bisey oluncada sevinmiyo degilim 😄

🤣🤣🤣 ahh ah zaman gecmiyor artik yaa, sende varmi belirti biseyy? Ben belirti aramak istemiyorumm ilaclarin etkisindendir diye filannn:)) ama ufacik bisey oluncada sevinmiyo degilim 😄
Agzim kulaklarımda 😁 soran olursada ilaclarin yan etkisiymia diyorum kendi kendimi kandiriyorum

Sabah belimin ortasında bi agri vardi suan yok adet sancısı gibi sancim var ama şiddetli degil yani

Agzim kulaklarımda 😁 soran olursada ilaclarin yan etkisiymia diyorum kendi kendimi kandiriyorum
Hahaha aynen ben soylemiyorum bilee kendi kendimi avutuyorum direk kesin ilactandir diye 🤣 bugunde rahmimde igne gibi batmalar hissediyorum ogleden beri, gelip gidiyo anlikk 😁

Evett bel agrisida ara ara gelip gidiyoo dedigin gibi 🙄

Dunki igne beni cok fena yapti ama aksamustu yaa yuruyemedim resmen, gece uyuyamadimm cok kotuydu bugun iyiyimde cok sukur ama yinede agrim var 😩

Hahaha aynen ben soylemiyorum bilee kendi kendimi avutuyorum direk kesin ilactandir diye 🤣 bugunde rahmimde igne gibi batmalar hissediyorum ogleden beri, gelip gidiyo anlikk 😁

Evett bel agrisida ara ara gelip gidiyoo dedigin gibi 🙄

Dunki igne beni cok fena yapti ama aksamustu yaa yuruyemedim resmen, gece uyuyamadimm cok kotuydu bugun iyiyimde cok sukur ama yinede agrim var 😩
Ayy 🥺🥺 yarin gecer ignenin ağrısı eli ağır olan biri vurunca bende oyle oluyorum

Kizlar benim cok hafif pembemsi akintim oldu ya yine bugun transferin 6. Gunu 🥺 cok ince kucuk bi cizgi halinde pecetede, korkuyorum adet olucam diye 😭

X