2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Gunaydin kizlarr, bugun tekrar telefon geldi 3. Gun embryosu olarak durumlari iyiymis kuzularimin 11 yumurtam toplanmisti, 7 tanesi olgun cikip 5 tanesi dollenmisti ilk gun, suan 5 tanesi hala yasiyomus kalitelerini sordum, 4 tanesi istedigimiz kalitede biri az geriden geliyor dedi. Iyimi sizcee? Niyeyse bugunki gelecek telefondan biraz korkmustum ama icim rahatladi

Mrb gonal f 450 kullananlar var mı ben 225 doz kullandım 2 kutu ikisinde de 150 ml kadar kaldı bugün 5.gün ikisinden çekip kullansam mı yoksa yeni kutuya mı geçsem

Maşallah iyi canim 4 tane embriyon var yani suan geriden geleni saymazsak

Anladm canm hayırlısı olsun 3 transferini ol hayirlisi ile insallah tutunur teste 550 euro istiyorlar diye biliyorum doğrumu

Teşekkür ederim ilaçlar ne kadar tuttu

selamlar , ben dün raporluymuşum tarihe hiç bakmadan çalıştım :))) hahaha hem güldüm kendime hem kızdım

Mrb hanımlar bugün gonalf 6.günüm yumurtalarım 17 11 10 8 5 şeklinde gelişirmi diğerleri de aceba yine 3 yumurtam çıkıcak gibi duruma göre

aynen benim de öyle olmuştu 5 gün önce sol tüpüm alındı şu an çok sevindim bu duruma.
ha bir de ameliyat sonrası kanamam devam ediyor bu normal mi bazen geçecek gibi oluyor bazen artıyor ama pede değil de tuvaletimi yaptığım sırada oluyor umarım normaldir endişeleniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…