2022 Tüp Bebek Anne Adayları

arkadaşlar çok endişeliyim
5 gün önce sol tüpüm alındı.kanama tam bitecek derken yeniden başlıyor(kahverengi ve vişne çürüğü şeklinde pede geçmiyor ama tuvalete gittiğimde oluyor) normal mi bu ne kadar sürecek

geçmiş olsunn.benim bir tüpüm alındı biri bağlandı,ama herhangi bir kanama leke olmamıstı. doktoruna bahsettinmi kanamandan.

Merhaba iki tüpümde alındı ama ilk üç gün azalarak devam etme dışında kanamam olmadi doktorunuza ilettiniz mi?

Ben de 5 gün önce sol tüpü aldırdım benmde aldırdıgmdan beri kanamam var doktora sordum doktor östtojen hormonu düştüğü icin adet görüyosunuz dedi adetime 6 gün kala ameliyat olmuştm öne geldi adetnz önemli değil dedi ama bilmiyorum

Benmm Ameliyatm sonrası gmbek deliğinin altında morluk oldu olan var mı bugün baktm mosmor ya kanama da hala devam ediyor arada 5. Gün bugün

Gunaydin kizlarr yine ben guncel bilgi vermeye geldim Bugun 5. Gun embryolari olarak 5 tanesinden 3 tanesi devam edebilmis 3 tanesinide dondurduk diye aradilar az once beni, kaliteleride : 1. 4AA 2.4AB 3. 4BC

Iyimidir bu?

Hatirlamayanlar icin: 11 yumurtam toplanmisti, 7 tanesi olgun cikip 5 tanesi dollenmisti. 3. Gunde 5 tanesi yasiyodu hala 1 tanesi geriden geliyordu. 5. Gun 3 tane donduruldu.

Doktor dedi mi bişey neden oluyomuş diye?
Hic sormadim açıkçası neşter kesiyor kan falan akiyo gaz veriyolar gobegi sisirmek için diye düşündüm alet falan da girdiği için morarma olabilir dedim kendi kendime hic netten bakmadim da dikisler alindiktan sonra geçti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…