2022 Tüp Bebek Anne Adayları

1 ay oldu ameliyat olali embriyolar dondurduk doktor tutunmayi engeller mecbur olcaksin dedi bende aldirma taraftari degildim ama bana çok sıkıntı oluyodu dış gebelik yada kimyasal gebelik yapar dedi mecbur kaldik
Sen ilk ameliyatinda açtırdn mi
Hayır boşalttı içerideki sıvıyı

Cevap yazdi mi peki doktorun içten dikişin olmaz zaten lazerle yakiyorlar diye biliyorum
Ameliyat eden doktora ulaştom konustm cikolata kistlerni boşltınca yumurtalar catlamış ostrojen seviyesi düşer ameliyatta dedi erken regl olmuşum😂 6 günüm vardı daha erkene cekmş dün gece hastalanmışm megrsem bu yüzden adet bitiminin arkasına hemen ameliyat planlanıyomş 😂ama benmki braz gec oldu 18inde olacaktım normalde

Ben bi kere ameliyat oldum ztn tekrar oluşmuş sanırım bu sefer tek tarafta embriyo tutmazsa olcam iyi bi Dr araştırıp böyle boşa çaba pişman oldum ztn transferden sonra inş.tutar da gerek kalmaz. sen memnun kaldınmı iyimiydi drun bide çok uzun zamanmı oldu senin ameliyatın
Nasıl ya tüp nasıl ameliyat edilmişt de yine oldu?

Ameliyat eden doktora ulaştom konustm cikolata kistlerni boşltınca yumurtalar catlamış ostrojen seviyesi düşer ameliyatta dedi erken regl olmuşum😂 6 günüm vardı daha erkene cekmş dün gece hastalanmışm megrsem bu yüzden adet bitiminin arkasına hemen ameliyat planlanıyomş 😂ama benmki braz gec oldu 18inde olacaktım normalde
İyi bari hemen tedavine baslayabilirsin demi yoksa bi ay dinlen mi dedi

Hayır boşalttı içerideki sıvıyı
O sivi bosaltilamaz ki canim benim dış gebelik yapar o yuzden embriyolarin tutmamis ve tekrarlar sürekli alınmadığı surece 🤦🤦 moralini bozmak degil niyetimiz sadece bizim yasadiklarimkz doktorların soylediklerini söylüyoruz biraz arastir istersen

Bizim kız napti ki @inan11 ☺️ ne durumdasin

He o cözüm değil tekrarlar alınmalı tüp
P Phatoshi B Burcu2480 benimde hidro olan tupteki sıvıyı bosaltmis ameliyatima tup bebek uzmanlarida girmisti onlar söylemiş tüpün bosaltilsa bile alınması gerektiğini tekrarlayabilecegini ve tekrarlarsa tekrar ameliyat olmam gerektiğini yani doktoruma hastaniza iyilik yapayım derken kötülük yapmış olursunuz demişler. Suan daha iyi anlıyorum bu diyalogu. Bu arada kizlar ben işe başladım bugün geçen haftaki kadar aktif olamasamda girip okurum yazdıklarınızı 🥰

Bursa bahçecideyim gidişatı etiketleyerek anlatırsan çok memnun olurum yaa 😊
Bursa bahçecideyim gidişatı etiketleyerek anlatırsan çok memnun olurum yaa 😊
E ebirgoll merhaba tabiki yazarım etiketleyip :) şimdi eve geçiyorum muayene oldum yumurta sayım iyiymiş sıkıntı yok dedi başladım tedavime şükür 🙏 iğnelerimi aldım akşam başlayacağım nasipse cuma kontrolüm var tekrar öyle bakalım şimdilik dua edin bana da adım Betül 🙏

Rahimde bisey varmi senin bu istemesinin sebebi rahim duvari kalın olmamasi ve orda bakteriler yani öldürücü hücre olurmus o embriyo tutunmasina engel oluyormus bu kandada bakilabilir aslında
rahimde bir şey yok kalınlığı vs hep iyiydi. Ama ben bir röportaj da dinlemiştim hep dondurulmuş yapmışlar sonra Esra testine gitmişler ve aslında kadının rahmi sadece taze transfere uygunmuş ve hamile kalmış

rahimde bir şey yok kalınlığı vs hep iyiydi. Ama ben bir röportaj da dinlemiştim hep dondurulmuş yapmışlar sonra Esra testine gitmişler ve aslında kadının rahmi sadece taze transfere uygunmuş ve hamile kalmış
İnsallah öyledir canim seninkide hemen tutunuz sana taze yada dondurulmus hic farketmez yeterki tutsun nerde tedavi goruyorsun

E ebirgoll merhaba tabiki yazarım etiketleyip :) şimdi eve geçiyorum muayene oldum yumurta sayım iyiymiş sıkıntı yok dedi başladım tedavime şükür 🙏 iğnelerimi aldım akşam başlayacağım nasipse cuma kontrolüm var tekrar öyle bakalım şimdilik dua edin bana da adım Betül 🙏
Betülcum hayirli sonuclar alirsin insallah saglikli olsun yumurtalarin kac tane oldugu hic farketmez

İnsallah öyledir canim seninkide hemen tutunuz sana taze yada dondurulmus hic farketmez yeterki tutsun nerde tedavi goruyorsun
Amin inşallah 🙏🏻 hepimize nasip etsin Rabbim. Ben izmir de tedavi görüyorum. 2 negatiften sonra embriyolarım bitti ama yine aynı yerde devam ettim. Bizi iyi biliyorlar sonuçta tekrar başka bir yerde sıfırdan başlamak istemedim.

X