2022 Tüp Bebek Anne Adayları

İnşallah kötü bisey yoktur kisti de aldilar demi senin belki ondan dolayi kanaman olmuş olabilir

İnşallah kötü bisey yoktur kisti de aldilar demi senin belki ondan dolayi kanaman olmuş olabilir
Kistleri almadı boşalttm icini dedi sol tüpü aldı komple bide kistleri boşalttm dedi ama bu braz fazla geldi hadi sonda falan takılmıştı ilk gunku kanama sondadan desem bu baya regl gibi geliyor dün gece yataktna kalkarken braz zorlandm icten dikiş flan mı patladı diyorm bilmşyorjm ki tüp bebek doktoruma yazdm şimdi umarım sıkıntılı bir sey yoktur

Biri hidrosalpenks yani sıvı dolu ölü tüp digeri ise açmaya calistilar ama olmadi açılmaz ise alinmasi konusunda hem fikirdiik zaten bi yarari yok zararda vermesin diye
Merhaba..nerede kime yaptırdınız ameliyatı

Cevap yazdi mi peki doktorun içten dikişin olmaz zaten lazerle yakiyorlar diye biliyorum

sizlere bir şey danışmak istiyorum benim ilk 2 transfer dondurulmuş idi (birinde 3 gün ve birinde bir tane 3. bir tane 5. Gün) şimdi 3. Transfer öncesi opu oldum hepsini 5e götürdüler ve 2 iyi 2 orta kalitede 5. Gün embriyolarım oluştu donduruldu. Hatta taze olacaktım ama doktorum bir kere daha toplayalım dedi bu ay sonu başlayacağız. Taze yapmak istiyor ama benim biraz korkum var dondurulmuş daha iyi değil mi?

Evet dondurulmusun %65 tutma olmasıliğı yüksek ama taze transferin hic bilmiyorum

Sürecinizi paylasabilri misiniz ne aşamadasiniz ya da neler yaşadınız ?
Ya bnm 3.denemem ilki hidrosalpenks yüzünden tutmadı 2.ikiz tuttu erken doğum 3.bu yine hidrosalpenks hortladı tek tarafta ama ameliyat olmak istemedim dondurulmuşla transfer oldu

Teşekkürler cevabınız içinBir de ERA testi varmış taze mi donmuşun mu rahmin kabul edebileceğini belirliyormuş sanırımtam bilmiyorum da
Rahimde bisey varmi senin bu istemesinin sebebi rahim duvari kalın olmamasi ve orda bakteriler yani öldürücü hücre olurmus o embriyo tutunmasina engel oluyormus bu kandada bakilabilir aslında

Ya bnm 3.denemem ilki hidrosalpenks yüzünden tutmadı 2.ikiz tuttu erken doğum 3.bu yine hidrosalpenks hortladı tek tarafta ama ameliyat olmak istemedim dondurulmuşla transfer oldu
Keske ameliyat olsan bendede hidrosalpinks vardı iki tarafli çok şükür ikiside gitti bebegin tutunmasini gerçekten önlüyor

Ben bi kere ameliyat oldum ztn tekrar oluşmuş sanırım bu sefer tek tarafta embriyo tutmazsa olcam iyi bi Dr araştırıp böyle boşa çaba pişman oldum ztn transferden sonra inş.tutar da gerek kalmaz. sen memnun kaldınmı iyimiydi drun bide çok uzun zamanmı oldu senin ameliyatın

1 ay oldu ameliyat olali embriyolar dondurduk doktor tutunmayi engeller mecbur olcaksin dedi bende aldirma taraftari degildim ama bana çok sıkıntı oluyodu dış gebelik yada kimyasal gebelik yapar dedi mecbur kaldik
Sen ilk ameliyatinda açtırdn mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…