2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Benim surecim çok hızlı gelişti iki catlatma ignesi sonrasi rahim filminde tüplerim kapali çıktı geçen hafta tuplerimi aldirdim marta başında inşallah tüp bebege başlayacağız ilk adetle 🙃 cok bilgisizim o yüzden süreç hakkında 🥲
Tüpler kapalıysa neden aldırdınız acaba benimde sağ kapalı kısmen

Amin canim benim yarın kaçta ameliyat insallah iyi geçsin 🙏 izmir medicalparkta oldum tüpler direk alındı
Benim öglen 2 de nasipse 12 de yatış ayıptır söylemesi lavman yaptırdulr bugün saat 4 ten beri bayılcam resmen😂 4 ten beri sadece sıvı besleniyorum açlık da vurdu yarın girene kadar ne yapıcam bilmiyorum

Benim öglen 2 de nasipse 12 de yatış ayıptır söylemesi lavman yaptırdulr bugün saat 4 ten beri bayılcam resmen😂 4 ten beri sadece sıvı besleniyorum açlık da vurdu yarın girene kadar ne yapıcam bilmiyorum
Aaa ciddi mi bana yapmadilar ve cok stres olmustum🙈 aksam 8 den sonra yemek su hicbisey almadim sabah 7 buçukta da ameliyata girdm. Uyanamadan almaları çok iyi olmustu korkmaya firsatim kalmamisti😂 hadi cok guzek gecicek inşallah bak benim bir hafta oldu iyilesti bile yaraalar 🥰

Ben 2.tedavime bugün başladım kayseride yaş 28 amh düşük ilkde yumurta kalitesizdi iptal oldu şimdi sil baştan yaptık hayırlısı 🤔
Hayırlısı olsun umarım güzel haberler alirsiniz başarılı geçer bu deneme🙏😇 bende adet donemimi bekliyorum başlamak için tedaviye

Serum verirler size açlığınızı hissetmezsiniz cok gecmis olsun şimdiden biz tüpsüzler olarak gecmis olsun diliyoruz 😂😂 S_lidya S_lidya

Ben 2.tedavime bugün başladım kayseride yaş 28 amh düşük ilkde yumurta kalitesizdi iptal oldu şimdi sil baştan yaptık hayırlısı 🤔
İğneden ziyade bol bol meyve yeyin sabah kahvaltisinda haslanmis yumurta bi tane olsun mutlaka bide daha kaliteli olmasi icin imternetten bakin

Merhaba kizlar 😊 Bende burda yerimi alayım dedim yarın testleri halledip adetin 2. Günü başlıyoruz Allah'ın izni ile 🥰

İnsallah hosgeldin bu arada konuscak birini ariyordum heralde 😂 sizin tüp bebege baslama nedeniniz neydi
Hoşbuldum ben polikistik over hastasiyim 5 yıldır evliyim olmayacağını bildiğimiz için hiç korunmadik olmadı da maalesef en son artık yapalım diyerek başladık son çaremiz 😊
Sizin peki

X