2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Rabbim saglicakla kucagimiza almayi nasip etsin bundan sonra yapacağımız bol bol dua etmek transfer olacaklara

Merhaba Allah sağlıklı bi şekilde kucağınıza almayı nasip etsin Bi sorum olacak size bende bugun kimyasal gebelik geçirdiğimi öğrendim dün ufak bi parça gelmişti düşük yapmışım. bugun acayip belim agriyor hala adet olmadım 5 gun gecti adetim normal mi size de olmus muydu birde tekrar kimyasal gebelik olmaması icin herhangi bir ilaç , tedavi gördünüz mu ?

Cok gecmis olsun canım ben düşük yapmadım kurtajda olmadim ilk transferde tutmamisti 10 gun sonrasinda adet olmustum düşükten dolayı gecikebilir pek bi bilgim yok malesef rabbim bi daha yasatmasin sana

Kuzum naptin haber vermedin hiç
Kuzu oldum transfer ben pazar günü saat 14.30 da evdeyim ilk 2 gün biraz yattm braz uyudm biraz uyandm 2 gün sol kasıkta cok fazla batma oldu suan hic bişey yol sıfır ne batma ne bel ağrısı hic bişey yok sanırm negatif diye düşünüyorm hayırlısı bakalm

Hayir o sekilde dusunme sakın bende hiç kasık agrisi olmadi batmalar falan kac hafta sonra oldu bende herkese gore degisir negatif dusunme sakın kuzum

Bitanem evden calisiyor olmana aşırı sevindim çünkü kafani oyalayacak bisey olmasi bence cok onemli ve harika
Ben 3. Gun yapmaya baslamistim ama negatif olacagini biliyodmyani3.-4. gunlerde ztn asla varsa bile cikmiyor 5. Gunde sabah gormustum pozitifi. 6. Gun yaptim yine pozitif sonra 8. Gun kaset test yapmistin ve onda çıkmamıştı yıkılmıştım resmen meğer adi bir testmis cok az çıkmıştı esime hemen baska test aldirmistim.bak suan ben kendimi negatife hazırladım ztn desen bile gerçekten gordugunde ( erken yaptigin icin) canın sıkılacaksa valla hic yapma derim cidden

Hayir o sekilde dusunme sakın bende hiç kasık agrisi olmadi batmalar falan kac hafta sonra oldu bende herkese gore degisir negatif dusunme sakın kuzum
Opecert bak bu ney biliyomusun olurda negatif cikarsa diye kendini kandirma yontemi ama bunu secme ztn negatife hazirladim deme. Neden olumsuz düşünüyorsun? Bunu dusundurecek ne var ki?
Hic birimiz belirti yasamadik belirtim var diyen yalan soylyyor asil

B Burcu2480 ay ne bileyim ya içimde öyle bir his var insallah yanılırım o değilde burcu tranfersen sonra kac tane sigara iciyodun? Benm 6-7im var yine ya cıldırcam bırakamadm laneti

B Burcu2480 ay ne bileyim ya içimde öyle bir his var insallah yanılırım o değilde burcu tranfersen sonra kac tane sigara iciyodun? Benm 6-7im var yine ya cıldırcam bırakamadm laneti
Kuzum kendini rahatlatman lazım strese girmissin çok ben kacamak bi sekilde 4 5 tane iciyodum ama hepsini degil bu hd ince varya ondan bi iki cekip atiyodum direk annem icince nolur ver iciyim diyodum senin gibi 6 7 tane iciyodum rahat yogurt falan ye zehrini alsin tutacagi varsa tutar stresr sokma kendini fazla da icme bi iki cek at

Gercekten öyle bak ben o kadar sey okudum ki ilk transferde kasik agrisi goguslerde hassasiyet falan bende var ama ilaclarin etkisiymis o yazıları gorupde negatifi alınca çok üzülmüştüm ilkinde salladim hic tinlamadim Opecert olumsuz dusunme yarin 3. Gunun bitiyo rahimde bi sorun yoksa eğer çık gez dolaş kafeye git kendine limonata söyle takılma bu kadar

Evet bak senin rahatligi hatirliyorum
Ben gezmedimde ama endise ettiğimden degil cok uzun yillardir calismaktan çok yorulmuştum bana harika bir firsatti deli gibi yatip dinlenmistim ruhen fiziken Opecert olumlu düşünce , rahat kafa çok önemli zaman geçecek merak etmw sigara icinde kendini sıkma sikarsan hic birakamazsin bebis haberini bir al gorcem ben seni ben de gogus hassasiyeti fln hicbisey olmamisti bir tek bel agrim vardi oda benima adet donemlerimde yumurtlama donemlerinde hep agrirdi bana gore mesela o cok olumsuz bir belirtiydi adet olacakmisim gibi dusunmem lazimken ben hic dusunmemistim

Merhaba geçmiş olsun öncelikle Rabbim bir an önce isteyen herkese nasip etsin.. Ben ilaçları bıraktıktan 4 gün sonra regli olmustum ama bazen 10 günü bulabiliyor diyolar. Kimyasal gebelik genetikle alakalı olduğu için hiç birsey yapılmıyor malesef Allahın takdiri .. ben hic bisey kullanmadım 1 ay boyunca dinlendim folik asit vitamini bile bırakmıştım 2 embriyom vardı dondurulmus tedaviye tekrar başladığım da folik asit ve vitamine devam ettim onun dışında hic bisey yapmadım

Nasilsin iyi misin canım ne zaman baslayacaksiniz tedaviye tekrar inşallah guzek haberlerini aliriz once sen iyi ol tabi

Nasilsin iyi misin canım ne zaman baslayacaksiniz tedaviye tekrar inşallah guzek haberlerini aliriz once sen iyi ol tabi
İyiyim canım iyiyim ben Ağustos’ta transfer oldum çok şükür şuan 6 haftalık oldum sen nasılsın bebisin nasıl cinsiyeti belli oldu mu?

Hmm anladim canim bende ilaçları bıraktım ama folik asite devam edeyim diyorum zaten cok kullanmadım dr bana transferden sonra vermişti 2 haftadir kullanıyorum. Hangi hastane de yaptırdın özel mi devlet destekli mi

İyiyim canım iyiyim ben Ağustos’ta transfer oldum çok şükür şuan 6 haftalık oldum sen nasılsın bebisin nasıl cinsiyeti belli oldu mu?
Ayy gerçekten mii cok sevindim ciddeen büyümüş bile sıpa kalp atisini duydunuz mu bizim haziran topiginden yavas yavas cinsiyetler belli olmaya basladi benimki kiz

Ayy gerçekten mii cok sevindim ciddeen büyümüş bile sıpa kalp atisini duydunuz mu bizim haziran topiginden yavas yavas cinsiyetler belli olmaya basladi benimki kiz
Bugun keseyi gördüm 17 sinde kalp atışı hayırlısıyla oyyy maşallah Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım

Hmm anladim canim bende ilaçları bıraktım ama folik asite devam edeyim diyorum zaten cok kullanmadım dr bana transferden sonra vermişti 2 haftadir kullanıyorum. Hangi hastane de yaptırdın özel mi devlet destekli mi
Ben çok fazla kullandığım icin ona da ara vermek istedim Memorial Bahçelievler de doktorum Öznur Dündar Akın

Bende Kadıköy Florence Nightingale’de yaptırdım ne kadar ödedin peki
14,500 yumurta toplama+ilk transfer 2. Transfer 7600 ödedim ama benim ilaçlarım cok tuttu hala daha ilaçlara para veriyorum onlar nerdeyse 30000 bini geçti diyebilirim bide sigorta kullandığım ilaçları karşılamıyor yazdiramiyorum da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…