2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Canım benimm selam şimdi bu mesajını gördüm çok şükür hamile kalmışsın çok sevindim Ben de cuma günü transfer oldum 4.gün embriyosu bugün test yapmak istiyorum sen ne zaman yapmıştın acaba testini merak ettim?

Çok teşekkür ederim rabbim sizlere de yasatsin bi an once 5. Gun embriyosu benimki 8. Gun test yaptım insallah pozitif sonuclari alirsin 2 gun daha bekle derim canım hizli gebelik testinde çıkar mutlaka

Çok teşekkür ederim rabbim sizlere de yasatsin bi an once 5. Gun embriyosu benimki 8. Gun test yaptım insallah pozitif sonuclari alirsin 2 gun daha bekle derim canım hizli gebelik testinde çıkar mutlaka
Amin inşallaahh çok sağ ol bebişini ağrısız sızısız kucağına al inşallah canım benim Bugün bi hafif adet olucakmışım gibi sızılar başladı o yüzden umudumu yitiriyorum en azından negatifse umarım değildir ama öğrenmek istiyorum bakalım dayanabilicek miyim iki gün daha

İnsallah canım benim bi an once o ana ışınlanmak istiyorum Cok merak ediyosun biliyorum tuttu mu tutmadi mi diye simdi yaparsan belki gec tutunma olabilir tek cizgi gorebilirsin moralin bozulabilir iki güncuk daha sabret pregestan igne mi kullaniyosun belki ondan dolayi adet agrisi gibi giriyo olabilir

İnanırım, umarım o ana kadar her anınızın tadını çıkarırsınız iğne değil ama hap kullanıyorum benimki taze transferdi o yüzden opudan sonra mide ağrısı falan oldu. Bugün her şey biraz daha geçince kendimi dinleyebiliyorum ama inşallah bana öyle geliyodur bebiş tutunmuştur Dayanmaya çalışıcam o zaman çok teşekkür ederim

İnsallah tutunmuştur minigimiz ilaclarini hergun tam saatinde ayni saatte almaya özen goster sadece yeterli guzel haberlerini bekliyorum

Hmm senin yine iyiymiş kuzu ben daha bir sefer transfer oldum ilaçlarla beraber 30.000 buldu senin tup bebek icin raporun varmiydi? Hastene SGK anlaşmalı mi?

Hmm senin yine iyiymiş kuzu ben daha bir sefer transfer oldum ilaçlarla beraber 30.000 buldu senin tup bebek icin raporun varmiydi? Hastene SGK anlaşmalı mi?
Benim sadece ilaçlarım 30 bin oldu toplamda tedavi 52.100 hala da devam hayir raporum yok hastanedede sgk geçmiyor

Benim sadece ilaçlarım 30 bin oldu toplamda tedavi 52.100 hala da devam hayir raporum yok hastanedede sgk geçmiyor
Merhaba selam kizlar insallah hayirla sonuçlanir emeklerimiz boşa gitmesin .. bir şey sormak istiyorum lutfen yardim edin geçen cumaryrsu gonalf başladık 300 kullaniyorum birde gonateptyl gunde bir tane beni pazartesi görecek doktorum sizce arasi cok uzun degilmi hic yumurta kontrolüne çağırmadı sordum neden boyle diye hemsire doktor hanim biyle uyhun gördü dedi.. doz cok fazla degilmi kizlar neolur bir akil verin

Bu konuda ne desem yanlış olur doktor daha iyi bilir ne zaman görmesi gerektiğini ben açıkçası hiç sorgulamadım ne zaman gel dediyse öyle gittim öyle uygun gördüyse stres yapmayin derim

Ilacla
Bu konuda ne desem yanlış olur doktor daha iyi bilir ne zaman görmesi gerektiğini ben açıkçası hiç sorgulamadım ne zaman gel dediyse öyle gittim öyle uygun gördüyse stres yapmayin derim
Daha önceki tedavilerdeki doktorum haftada 2.3 çağırıyordu değiştirdim doktorumu insan korkuyor gonalf cok yan etki bir iğne imiş yaptı bas ağrısı tavuk gibiyim basimi kaldıramıyorum istahim tamamen gitti ... Çok teşekkür ederim ❤ rabbim kulaklarımızı doldursun

Kuzu bende cıkmaz ya diyp bugün erken gebelik yaptm 4. Gün silik bir cizgi var gibim sanki şoklardayım beklemedeym daha ama . Belki catlatma iğnesi olabilr diye düşünüyorm
Gercekten mi at bakalm bi nasol bişey çıkmış gülüyo mu sana yarin tekrar yap yada yarin git hemen kan testi ver catlatma ignesi ovitrelle kullandiysan olabilir ama baskasini bilmiyorum ne zaman kullanmistin

Merhaba canım akil vermemize hiç gerek yok biz doktor degilizki her merkezin doktorun hatta ayni doktorun farkli kisilere bile tedavi yontemi farklidir. Burada okuduklariniza gore doktorunuzdan şüphe etmemelisiniz ben hic sorgulamadim açıkçası Guvenmeyi tercih edin

Gercekten mi at bakalm bi nasol bişey çıkmış gülüyo mu sana yarin tekrar yap yada yarin git hemen kan testi ver catlatma ignesi ovitrelle kullandiysan olabilir ama baskasini bilmiyorum ne zaman kullanmistin
Ovitrelle yavrm 11 gün oldu bugün vuralı ondan da olabilr o yüzden sevinemiyorm bekliyorm bakalım kanda verdim 5.97 cıktı bugün salı kan günüm bidaha verecem bakalm

Ovitrelle yavrm 11 gün oldu bugün vuralı ondan da olabilr o yüzden sevinemiyorm bekliyorm bakalım kanda verdim 5.97 cıktı bugün salı kan günüm bidaha verecem bakalm
Ovitrelle kötü olmus ama beklemek lazim dedigin gibi biraz insallah tutunmustur bebisimiz bende normal yolla kalabilirsem diye doktor vermisti ama 5.97 çıkmamıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…