2022 Tüp Bebek Anne Adayları

kızlar perşembe transferim oldu, bugün adet sancısı gibi kasıklarımi karnım bacaklarım durmadı ağrıyo hep

Merhaba bayram hazırlığı kuzum kac gundur bizde yoktuk zaten sen yazmayinca sen nasılsın

Estrofem receteyle aldim gonal f zaten receteli vermiyolar onun dışında bütün herseyi yazdirabilirsiniz
Ya benimde is yerinde yanıma yeni bir personel alındı ondan biraz yoğunum hem iki kişilik iş yapıp hemde ona is ogretmeye calisiyorum cok yorgunum şuan yazlığa gidiyorum tek hayalim sadece yatip dinlenmek

Bacak agrisi ilaçlardan oluyor kasık ağrısı da oyle ilaclardan bende cok kendimi dinledim de ilaclarin etkisinden oluyomus kuru uzumydegil de salkım üzüm fazla yemeyin diye okumustum bi yerde cok canim istediginde ben icmistm kahveyi

yaaaaa canım inşallah ondan olsun ağrılar, ayyyy valla her akşam avokadolu karışım yapıyoruz içinede kuru üzüm koyuyordum da koymayayım madem, canımda nasıl kahve çekiyor

Merhabalar. Acaba progesteron degeriniz kaçti lucrine gerek duydular? Benim 2.46 bu yuzden transferim iptal oldu. 21ci gun igne olucam. Sizde igneden sonra degeriniz kaçtan kaça duştu?

Merhabalar. Acaba progesteron degeriniz kaçti lucrine gerek duydular? Benim 2.46 bu yuzden transferim iptal oldu. 21ci gun igne olucam. Sizde igneden sonra degeriniz kaçtan kaça duştu?
Şimdi okuyunca baktimda benimde adetimden sonra 21. Güne vermis lucrini ondan hemen sonra ikinci adetimi oldun B Bennu35 oyle mi olmasi gerekiyor bak bunuda bilmiyordum.

Benim adetin 4. Günü ölçtürdüğümde 0.1 di progesteron daha sonrasında ölçüm yapılmadı bir daha canım 1 kere baktırdık

Ben opudan 5 Gün sonra adet oldum. Daha iğne olmadm. 10 Mayıs'ta olcm
Bende opuden 6 gun sonra oldum. Bu ay tedavisiz devam ettiyim için adetim gecikir mi diye endişe ediyorum. InsaAllah gecikmez( ben de 16 mayisda olucam igne. Ikimiz için de hayirli olsun diyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…