2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Neye zam gelmedi peki estoferme ne zaman başlattı doktor canım

Adetli gidersen hemen baslatiyo diye biliyrm ilk transferde öyle olmuştu transfere hazrlik yaptığımızda adetin 2. Yada 3. Günü ama ben adet olmuycam için hemen başladık
Anladım daha önce başlanmasına gerek tok Yani belki ben yanlış anlamışımdır teşekkür ederim

kızlar dün transferim gerçekleşti, 43 yaşında olduğum için 2 tane embriyom oldu ve 2 sini koydular, dua ediyorum tutunması için, bugün bende sanki elimden ayağımdan can çekiliyormuş gibi gariplik oluyor, elimden gelen dikkati yapıyorum ve kan günümü bekliyorum, önerceğiniz bir yeme içme ya da birşey var mı

dua eder misiniz bana da

Transferin hayırlı olsun protein ağırlıklı beslenmeni, çiğ badem, kabak çekirdeği, dut kurusu, fındık ceviz gibi kuruyemişler tüketmeni tavsiye ederim. Paketli gıdalardan uzak durmalısın. Biraz dikkat etmen gerekiyor ani hareketler yapmamak gerekiyor. Sürekli yatma arada kan dolaşımını hızlandırmak için hareket etmeyi unutma. Bir de ılık duş almayı unutma sıcak duştan kaçın derim. Aklıma gelenler bunlar Umarım bebişlerin sımsıkı tutunur sana pozitif sonuçlar görürsün inşallah

teşekkür ederim :) inşallah sımsıkı tutunurlar :) 2 gün duş almayın dediler, sonrasında ılık duş olabilir, kuruyemişimi mümkün mertebe tüketiyorum evet, her gün muhakkak çiğ kabak yiyorum, yatmamaya gayret ediyorum, dün yattım biraz ama bugün en azından evde dolanıyorum, oturuyorum :), sadece vücudum garip şu aralar sanki kanım ruhum çekiliyormuş gibi bir durumdayım :) inşallah pozitifi görürüm, inşallah hepimiz görürüz :)

Merhaba canım benimde transferim bugün gerçekleşti aynı his bendede oldu bacaklarım uyuşur gibi bi his onun dışında herhangi bir ağrım sızım yok şükür hepimiz için hayırlısı olsun inşallah doktor bana her gün 1 dilim ananas tüket dedi

inşallah tutunsun evlatlarımız :) sağlıklı beslen dendi bana, herhangi bir yiyecek yasağı demediler, çiğ kabak çekirdeği tüketiyorum her gün, avokado tüketiyorum hergün, hatta avokadoyu muzlu bir karışım yapıyorum eşimle içiyoruz, ananas bugün alsam mı bende onu düşündüm :)

birde transfer günü sayılmıyor değil mi, transfer günü 0 mı sayılıyordu, ertesigün mü 1. gün oluyordu, transferin ilk 5 günü tutunması imiş , inşallah tutunsun yavrucaklarımız

Maydanoz nane adaçayı hurma yasak dedi bana canım senin 3.günmüydü 5. Mi benim 5.gün embriyosu 2 günde tutunma oluyor dye biliyorum 9unda test günüm inşallah güzel haberler alırız

Maydanoz nane adaçayı hurma yasak dedi bana canım senin 3.günmüydü 5. Mi benim 5.gün embriyosu 2 günde tutunma oluyor dye biliyorum 9unda test günüm inşallah güzel haberler alırız
3. gün embriyosu benim canım, birde yaştan ötürü 2 embriyo konuldu
bilimsel hiçbir kanıtı olmadığı için hiç bir yiyecek yasak değil dedi, sadece kan akışı için sakin hareketlerle yürüme, 10 mayıs test günüm, ayy inşallah güzel haberler olsun çok amin

Selaaaamlar napiyorsunuz kizceler,
Kac gundur yogundum yeni bakabildim. Herşey yolunda mi?
Hangi ilaclar bunlar
Merhaba bayram hazırlığı kuzum kac gundur bizde yoktuk zaten sen yazmayinca sen nasılsın

Estrofem receteyle aldim gonal f zaten receteli vermiyolar onun dışında bütün herseyi yazdirabilirsiniz

G gizlidunyam B Bennu35 kizlar kahvaltida mutlaka haşlanmış yumurta yeyin yesillik tuketin maydonoz nane hariç dedigin gibi B Bennu35 hurma yasak üzüm de fazla yemeyin brokolu karnibahar baklagiller tüketin süt için bol bol kahve de yasak ama gunde bi tane türk kahvesi içebilirsiniz kahve seviyosaniz eğer çiğ badem çiğ kabak çekirdeği yeyin tuzdan uzak durun yoksa sisersiniz kendinizi de çok kasmayin yürüyüş yapin temiz hava alin evde yatmayin bütün gün kan dolaşımı için önemli bitki çayları içmeyin aklima geldikçe yazarim yine buraya

ayyy kahvaltıda muhakkak yumurta ceviz ve süt tüketiyorum :) bugün bir iki yaprak nane yedim sadece, türk kahvesini çok severim ama içip içmemek arasında kalıyorum yaaaa üzüm yiyordum valla, kuru dut yiyorum birde, çiğ kabak ve çerez yiyorum, bacaklarımda sancım oluyor adet olacak mışım gibi ya tutunsun bebişlerimiz sıkı sıkı, hep konuşuyorum :) inşallah pozitif sonuçlara , y

Kahve ve çay içmeye korkuyorum içmesemde olur yani ballı süt ve meyve suyu içiyorum çok oturamıyorum ya evin içinde dolanıyorum hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…