2022 Tüp Bebek Anne Adayları

İşte adetliyken 0.1 olması normal daha sonrasında ilaç desteğiyle yükseltiyorlar canım yani olması gerektiği gibi sanırım

Ya ben pazardan beri regliyim yani ilk uc günkü kadar değil ama hala devam ediyor coraspinden dolayi mi sizde de opudan sonra boyle mi oldu

Ananas, hurma, maydonoz yasaktı bende. Ananas olayını tekrar araştırın bence.

çok ilginç, bende de doktorun dediği, bilimsel bir kanıtı olmadığı için yasak olan bir gıda yok sadece sağlıklı beslenmem gerek ve paket ürünlerden uzak duracaksın dedi
Yani evet yasaklıyorlarlar ama biraz yemeğin ya da salatanın içinde olması sakıncalı değil fazlası zarar dye söylüyorlar mesela kahvaltıda tutam tutam maydanoz yiyenler gibi

Bende pek bi ağrı yok ama sdece kalçdan vurulduğum iğne yeri biraz hassas bide dün çok oturdum galiba belim ağrdı akşam
ayy kasıklarım ve göğsümde ağrılar oluyor, ben kullanılan ilaçlara bağlıyorum ya hayırlısı bakalım, karnımda arada sürekli soğukluklar oluyormuş gibi tabir edemediğim durumlar oluyor

aynı ağrıları bende yaşıyorum. Umutlanmamak içinde ilaçlardandır diyip gizlidende seviniyorum transferimin 5. Günü cumartesi günü test günüm. Hepimiz için hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…