2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Aradılar 34 yumurta toplanmis normalde bunlardan 28 tanesi olgun yani iyi derece yumurta çıkmış ve birlestirmeden sonra 23 tanesi döllenmiş cuma günü tekrar arayacaklarmis

Ayy cok az kalmış inşallah istenilen kıvama gelmiş olsun rahim saglikla o gün gelsin transferin olsun gerçekten oyle yasarken geçmiyor gibi dönüp bakinca vaybe diyorsun
Amin canım inşallah şuan hep pozitif olumlu düşünüyorum Maşallah ne çok yumurtan toplanmış hepsi çok sağlıklı olsun inşallah

Aradılar 34 yumurta toplanmis normalde bunlardan 28 tanesi olgun yani iyi derece yumurta çıkmış ve birlestirmeden sonra 23 tanesi döllenmiş cuma günü tekrar arayacaklarmis
Ayy masallaahh dusunsene hepsi 5. Gune geliyorr birsuruu bebislerin oluurr

Benim pko olmasina ragmen 12 yumurtam toplandi, 8 tanesi olgun cikip 5 tanesi dollenmisti / 5. Gune 3 tanesi geldi

Ayy masallaahh dusunsene hepsi 5. Gune geliyorr birsuruu bebislerin oluurr

Benim pko olmasina ragmen 12 yumurtam toplandi, 8 tanesi olgun cikip 5 tanesi dollenmisti / 5. Gune 3 tanesi geldi
Valla bende bukdr beklemiyordum ama çıktığımda ağrımin cok olmasindan anlamıştım bakalim kactanes gelecek 5. Gune

Ooo maşallah baya güzel sayilar bunlar ama neden cuma ben catlarim cumaya kadar yarin arasinlar kalitesini ne kadar saglikli sor bunlari ay cok sevindim falan diye kapatma sakin tlfnu

Embriyolog bir foto paylaşmis acaba benimki mi
Olabilir daha dun topladilar seninkini paylaşmıştır Rabbim ne guzel yapiyo demi kucucuk biseyden bebek oluyo buyuyo kocaman insan oluyo transferde koyduklarinda hissetmiyosun bile sıvı gibi bisey bu embriyo 10 bin parcaya bolunuyo ana rahminde tekrar tek embriyo haline geri dönüyor cok degisik bisey rabbim yasatiyo bunu bize embriyo halinde bile sevmeye basliyosun insallah guzel olur sonuclarin dua ediyorum sonu guzel hayirli olsun

Diyormki eşime attim ultrason fotosu paylaşmakta cok banel biz bunu paylasalim hahahahahah ama cidden teknoloji bilim tıp , geldikleri seviyelere inanilmaz hayranım yok boyle bişey.

oh oh oh maşallah 34 yumurta agrı yapar tabi o ne kız maşallaaah . 23 dollenme co iyi sayı demek ki yumoşlar kaliteli eger cuma gunune de güzel sayı olursa bir dünya bebişiniz olcak :))

bunlar seninki değil yavrm bunlar 5. gune gelenler gibi gozukuyor seninkiler daha hucre hucre olcak bolunme beklicekler bunlar blast olmuş embriyolar
Ben hep diyorum zaten bi klinik açalım doğru aynen hatta cekirdekli falan resimdekiler.

Yeni dollenmis yumurta zaten içi bos gozukmez mi sadece sperm gözükür bi tane baloncuk gibi

İlacin ismi ne , yumurtalara olumsuz etki edecegini sanmiyorm mesela ben dişim nedeniyel doktorum bilgisinde antibiyotik kullandim suan kullanabilirsiniz hic bir sorun yok dedi ana transfer donemi yasakmis
ilaç ismi veremiyoruz mu bilemedim de ama doğru imiş, sorun yok, önlem için önceden herşeyi yapıyorlar, şükür sorunsuz devam ediyorum :)

bunlar seninki değil yavrm bunlar 5. gune gelenler gibi gozukuyor seninkiler daha hucre hucre olcak bolunme beklicekler bunlar blast olmuş embriyolar
Bak nasil isin uzmani olunuyor bir sure sonra
Ben hep diyorum zaten bi klinik açalım doğru aynen hatta cekirdekli falan resimdekiler.

Yeni dollenmis yumurta zaten içi bos gozukmez mi sadece sperm gözükür bi tane baloncuk gibi
Hahagahahahahahahshahahahahahahahah resmen biliyorsunuz bu isi simdi hergun embryologu takip edicem meraktan

Ben kullandım canım tedavinin başında Azitro diye bir antibiyotik 3 günlük bir sıkıntı yok bence benm yumurtalar toplandı gayette normal için rahat olsun
ayyy teşekkür ederim, evet sordum hemşireye normal imiş, kullandım şükür sorunsuz ilerliyorum, cuma günü karar verilcek anesteziye sanırım bakalım, o zaman belirlencek toplama zamanı

Bak nasil isin uzmani olunuyor bir sure sonra

Hahagahahahahahahshahahahahahahahah resmen biliyorsunuz bu isi simdi hergun embryologu takip edicem meraktan
Tabikiii. Sabah aksam bilgileniyoruz resmen takip etsende isim olarak paylasmazlar gizlilige giriyo bilemezsin ki cuma bi de pazar ariycaklar seni pazar gunu tam 5. Gun

Kız zamanında okusaydık doktor embriyolog bişey ne güzel şeylermiş baksana gerci bizde 1 senede çözdük bişeyleri bilmediğimz kimbilir neler vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…