2022 Tüp Bebek Anne Adayları

maşallah baya yumurta toplanmış ben dün opu oldum 8 adet yumurta toplandı umarım hepsi sağlıklı embriyolar olurlar. çok stresli ve heycanlı bir süreç 😌 bu gün aramalarını bekliyorum bakalım
Ayy hayirli olsun inşallah saglikli güzel embryo vcuklar olsunlar az olsun bizim olsun önemli olan🙏🥰🥰😍

Bence cok mantıklı ama insallah kiz olsunlarda voleybol takimi kuralim😛🙈 evet ya bugune gelenler bana da yeter gibime geliyor ki embryolog da aynisini söyledi artuk bunlarla gebe kalamazsaniz zor ztn dedi 😂😂😂
Hahahah 😂😂 cok embriyon var yılmak yok haziranda transfer olcak demi senin bence 6. Gundekileri de dondurdunlar ama onceligin 5.gun embriyo doktoruna soyle transferi 5. Gune gidenleri koysunlar

Bu durumda mart ayı balık burcu olabilir babasıyla aynı burç 😆 offf simdi o tarihe nasil beklicem ouff peki beklerken iğne fln bisey yapiyormuyuz
Simdi hic bi ilac falan vermiycekler ben kendi tedavimi soyleyim sadece dinleniyosun yumurta topladiklari için rahmin de dinlenmesini bekliyolar ikinci adettr gittiginde takviye ilaclari bide progestan iğne vermislerdi bana ama seninki ne olur bilmiyorum yani iki ay ilac kullanmiycaksin

Bu durumda mart ayı balık burcu olabilir babasıyla aynı burç 😆 offf simdi o tarihe nasil beklicem ouff peki beklerken iğne fln bisey yapiyormuyuz
bana opudan sonra cedrodite verdiler gün aşırı yapıyorum birde coraspirin 2. adetimde transfer hazırlığına başlayacağız inşallah hazirana denk gelecek transfer 😌 🙏🏻

bana opudan sonra cedrodite verdiler gün aşırı yapıyorum birde coraspirin 2. adetimde transfer hazırlığına başlayacağız inşallah hazirana denk gelecek transfer 😌 🙏🏻
Banada ayni sekilde verdi cetrotide 5 gün kullandım dün bitti yarin kontrol var 🌸 ama ben suan hasta oldum suan galiba

Tedavimde salı günü opu oldum 22 yumurta toplandım 15i kaliteli dendi 5i döllenmiş 3.güne 3 tanesi iyiymiş dondurdular bayramdan sonra büyük ihtimalle transferim olacak

Tedavimde salı günü opu oldum 22 yumurta toplandım 15i kaliteli dendi 5i döllenmiş 3.güne 3 tanesi iyiymiş dondurdular bayramdan sonra büyük ihtimalle transferim olacak
Ayyy aynı gün olmusuz hemen hemen sayilarimizda ayni bnm 15 dondurmuslar bugün banada bayramdan sonra derler mi acaba ,🙈

X