2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Çıktım 😇 28 yumurta toplandi cok agrim vsr suan Opecert Opecert B Burcu2480 5 gün iğne cetrotide pzt kontr🥰
Massallah kuzum iyi toplamislar kalan yumurtalarin catlmasin kendiliginden diye veriyolardi heralde ağrı kesici igne yapsınlar bari geçer hemen cok yumurta topladiklari için oyle bende kivranmistim agridan 🥰🥰 saglikli embriyolarin olsun kuzum yarin ariycaklar seni 😁😁

heyyy maşallaaahhhh yarın ararlar şimdi seni bu kadar olgun bu kadar döllendi diye .cetrotide neden verdi ki ? çatlama engelleyici o allah allah bak bununla ilk defa karşılaştım ne dedi doktor 5 gun neden igne kullancakmısn?
Veriyolar opudan sonra yumurta kaldıysa içinde kucuk buyumemis olanlar icin verirler banada vermislerdi de 2 tane ordan biliyrm

Merhaba Kizlar, umarim hepiniz iyisinizdir.
Acaba 1 Cocugu tüp Bebekle olup ikinciyede yine tüp bebek yaptiran varmi?
[/QUOTE
Merhaba 😊 iyiyiz heralde 😁😁 grupdaki yeni baslayanlar ikinci transferi bekleyenler var bildigim kadariyla vardir illaki sizin tedaviniz nasildi neden tüp bebege yöneldiniz

Hee demek ki sizinkiler fazla diye ondan verildi benm birin de 2 tne toplandı birinde 6 o yuzdden verilmedi bana
6 da iyi aslinda verirlerdi ama doktorlari anlayamiyorum artk aman sağlıklı kaliteli olsunlar da 30 taneden iki tanesi saglikli da olabiliyo tek 2 tane kalmis embriyosu kalmis olanlarda var çok olunca agridan duramiyo insan 🥺 S_lidya S_lidya ağrisi var heralde yoksa yazardi

6 da iyi aslinda verirlerdi ama doktorlari anlayamiyorum artk aman sağlıklı kaliteli olsunlar da 30 taneden iki tanesi saglikli da olabiliyo tek 2 tane kalmis embriyosu kalmis olanlarda var çok olunca agridan duramiyo insan 🥺 S_lidya S_lidya ağrisi var heralde yoksa yazardi
aynen 28 taneye normal agrı olması ben demiştim fazla olursa agrı olur diye bir bugn olcak sukur bide belki ohss riski olmasın diye bekletiyolar muhtemelen bu ay yapmıcaklar taze transfer dondurulmş olcak yapamaz heralde ya da cetrotide veriyo ki digerleri catlasın 5 gun sonra taze transfer etsin :) öff sizi böyle gördükce bende transfer sürecinwe girmek istiyorm biranönce bu sefer tutcak gibi hissediyorm hepimizin ama daha 2 ay var ya hazirana

Bizde Genetik Sorun oldugu icin, Tüp Bebek e yönlendik. Ve simdi tekrar denemek istiyorum ama kücük cocukla nasil olur bilmiyorum. Ilk Tedavimde hep dikkat ettim dinlendim agir kaldirmadim ama kücük cocukla acaba transfer sonrasi nasil tecrübe eden varmi diye merak ediyorum.
Zaten Allahim ol deyince oluyor, olmuycaksa yerinden kalkmasan yine olmuyor.
Sadece sormak istedim.
Herkes e bol şans dilerim, Allahim isteyen dileyen herkese en kisa zamanda saglili hayirli evlatlar nasip etsin insallah

aynen 28 taneye normal agrı olması ben demiştim fazla olursa agrı olur diye bir bugn olcak sukur bide belki ohss riski olmasın diye bekletiyolar muhtemelen bu ay yapmıcaklar taze transfer dondurulmş olcak yapamaz heralde ya da cetrotide veriyo ki digerleri catlasın 5 gun sonra taze transfer etsin :) öff sizi böyle gördükce bende transfer sürecinwe girmek istiyorm biranönce bu sefer tutcak gibi hissediyorm hepimizin ama daha 2 ay var ya hazirana
Beraber transfer olucaz iste 😂😂 onu diyorum bi an önce haziran gelsin diye 😁😁bu ay yapmazlar zaten iki adet donemi bekliycek o da Haziran da transfer olacak 😂😂 bence bu bi işaret

Ben geldiiiim 🤗🥺🥺 evet biraz agrim vardi uyumusum fena suan gaz sancim var ☹️ ama daha iyiyim evet cetrotideyi görünce bende şaşırdım yumurtalari dondurucaz dedi onu hatirliyorum bide pzt kontrol dedi taze transfer yapar mi sizce bak heyecanlandim simdi🙈 ama yok dondurucaz dedi yapmaz galiba. Off su süreci de atlattim ya inanamiyorum. Catlatma ignesi hsg si ameliyati derken nasil gecti butun sene inanamiyorum. B Burcu2480 B Bennu35

Ben geldiiiim 🤗🥺🥺 evet biraz agrim vardi uyumusum fena suan gaz sancim var ☹️ ama daha iyiyim evet cetrotideyi görünce bende şaşırdım yumurtalari dondurucaz dedi onu hatirliyorum bide pzt kontrol dedi taze transfer yapar mi sizce bak heyecanlandim simdi🙈 ama yok dondurucaz dedi yapmaz galiba. Off su süreci de atlattim ya inanamiyorum. Catlatma ignesi hsg si ameliyati derken nasil gecti butun sene inanamiyorum. B Burcu2480 B Bennu35
😂😂 Gecer valla hic gecmiyo diye saniyoruz ama geciyomus demekki bacaklarini karnina çek birak gaz çıkana kadar yap yoksa mahveder seni

X