2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Hayırlı olsun canım. Bende dün gittim 4+4 dük gürdük keseyi. 8mm olmuşuz bizde. Benimde senin gibi lekelenmem oldu doktora söyledim bende progestona başladı her ihtimale karşı.
Lekelenmeden eser kalmayacaktır hiç merak etme progestan hemen kesiyor. Hayırlı uğurlu çok sağlıklı büyüsün inşallah :)

Kızlar merhabalar, 21 ekim transfer tarihim ve katlamalarla birlikte pozitif sonucumuz kesinleşti. Doktorum 2 kez katlamaya baktıktan sonra, direkt 15 gün sonra yani ben 6+1 olacağım zamanda kalp atışını duymak için çağırdı.Öncesinde neden kese için çağırmadığını sorduğumda, bizim için önemli olan kalp atışı, öncesinde embriyoyu rahatsız etmeye gerek yok dedi. Dış gebelik riskini nasıl ekarte edeceğiz diye sorduğumda da değerlerin çok güzel katladı, dış gebelikte böyle olmaz dedi. Bu şekilde olan var mı? Şu an 4+5 im.

Kızlar ben adet günü beta 297 üçüncü gün yani dün 896,76 çıktı doktora gidemedim çalıştığım için çokta tecrübesizim
Cumartesi gitsem kese için görülür mü sizce?

Aynı gün transfer olmuşuz canım bende pozitif aldım yarın ilk defa gidicem değerin kaç cikti bende 1 Kasım'da verdim 407 998 iki gün sonra doru önemli olan kalp ama inşallah duyarız canım

Hayırlı olsun canım. Bende dün gittim 4+4 dük gürdük keseyi. 8mm olmuşuz bizde. Benimde senin gibi lekelenmem oldu doktora söyledim bende progestona başladı her ihtimale karşı.
Keşke banada söyleseydi öyle bişi söylemedi progestona fln diye. Yani çok azdı sabah şeffaf gibi ama insan korkuyo herşekilde
İnşallah 7de fln görürüz ben bidahaki ramdevumu kasım sonuna alıcam

Kızlar ben adet günü beta 297 üçüncü gün yani dün 896,76 çıktı doktora gidemedim çalıştığım için çokta tecrübesizim
Cumartesi gitsem kese için görülür mü sizce?
Değerin çok güzel artmış cumartesi günü 3500 civarı olur rahatlıkla görülecektir gidebilirsin bence.

Ayy bendede ğece açıcık kahveli bi akontı oldu.benimde 4+0..duramadım test yaptım koyulaşmış..çünkü daha adete 2 gün var .maşaallah kese görenlere darısı bizlere

Eklentiler

• IMG_20211109_101143.jpg
    99,5 KB · Görüntüleme: 42
Aynı gün transfer olmuşuz canım bende pozitif aldım yarın ilk defa gidicem değerin kaç cikti bende 1 Kasım'da verdim 407 998 iki gün sonra doru önemli olan kalp ama inşallah duyarız canım
Çok sevindim cnm senin adına, inşallah sonuna kadar sağlıklı ilerleriz ikimiz de Ben 1 kasım 498, 3 kasım 1099 geldi. Doktor tamam artık kalbe gel dedi direkt keseye çağırmadı. Sen keseyi gördün mü?
Bir de ben de acayip şişlik var, karnım davul gibi ve gaz var. Senin nasıl?

Degerlerimizde benzio günlerimizde aynı canım oluo arada bol su içmeye çalış bide iki güne kadar batma vardı şimdi yok arada midem böle yanma mi bulantı gbi deil öle oluo yarın gidicem ben ilk defa 5+2 görünüyor sisteme göre sende varmı bı şeyler başka ben dinliom çok kendimi bulamiom

Keşke banada söyleseydi öyle bişi söylemedi progestona fln diye. Yani çok azdı sabah şeffaf gibi ama insan korkuyo herşekilde

İnşallah 7de fln görürüz ben bidahaki ramdevumu kasım sonuna alıcam
Canım doktora söyledin mi bu durumu? Aynen insan korkuyor benim öyle olunca hemen ertesi gün randevu alıp gittim. Çok şükür herşey yolundaymış.

21 ekim transfere göre 4+5 olmuyor mu cnm? Transfer tarihi itibariyle 15 gün demişti bana doktorum.
Benim de midem bi tuhaf evet, tam olarak bulantı diyemem ama sanki midem boğazımdaymış gibi bir his. Sen yarın keseye mi gideceksin? Benim doktor bakmak istemedi bilemedim yA?

Reglime göre girdiğim tüm sistemlerde yarın 5+2 oluo gozuktum ama bakalım doktor ne dicek evet ultrason muayeneni yapalım dedi kese bakar sanırım ama benim de aklıma kötü senaryo lar gelio bazen sonuçta kalp duymadan tamam hamileyim diyemiorum doktorun bı bakimdan haklı ama sen şuanda çok merak ediosun haliylen ben de bugün saniyeler saat

Aynen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…