2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar mesajlarınız çok heycan verici. Okudukça daha da heycanlandım. Bende bu kadar sabırlı olduğumu bilmiyor idim. 2 kez kan verdim 2 gün arayla. Doktorum sağlıklı dedi. Yarın gideceğim ilk kontrole. Sata göre 6+1 olacak yarın. Ve işin en heycanlı yeri de 11 kasum eşimin doğum günü. Çifte heycan. İkiz mi tek mi bilmiyorum. Letu kullanmıştım 2 yumurtam vardı olgunlaşan ama çatlatma iğnesi olmadan kendilerinin çatlamasını beklemiştim. İkiside de mi oldu yoksa tek mi heycan dorukta. İnşaallah kalp sesi de duyarım.

Ben vajinalde 6 haftada duymuştum diğerlerinde. Karından görebilir ama belki biraz tuvaletine sıkışık gidersen daha iyi sonuç alırsın.

Allah Allah nekadar değişik upuzun ömrü olsun inşallah kuzunun

Sağlıkla kucağina alirsın canim inşallah bende 6+0 dayım aynı gidiyoruz. Herşeyin hayırlısı olsun inşallah ben gidip keseyi gördüm heyecanla kalp atışını duymayı bekliyorum

Minikk kuzucuk ya maaşallahh canım benim sonunda keseyi gördün sende darısı bana yarın inşallah kac haftalıksın şuan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…