2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
canım ben hamile olduğumu öğrendiğim gün hemen kilo almaya başlıyorum resmen nasıl bir şey bilmiyorum yemem normalden daha az olur hamileliklerimde canım hiç istemez yine de 20 kg almazsam olmuyor belki sende benim gibisindir

Cok sevindim snein adına canim darısı bize inşallah başka test felan yaptilarmi bişe yarın beni ne bekliyor acaba

Gözün aydın canım maşallah darısı biz görmeyenler

Açıklama yapmayan dr den nefret edıyorö ya bana 7 mm 4 haftalk dedi simdi bakıyorm cogu kisi 5+0 üstü 7mm gormus nsl benmki 4 haftlk anlmdm bisi
Canım bende dün kontrole gittim. 4+4 8mm olarak gördük keseyi. Benim beta değerlerimde normalin üzerinde çıkıyordu. Doktor hiçbir sorun yok dedi.

Canım bende dün kontrole gittim. 4+4 8mm olarak gördük keseyi. Benim beta değerlerimde normalin üzerinde çıkıyordu. Doktor hiçbir sorun yok dedi.
MaşAllah cnm saglıkla ilerlesin gebelikerimiz inşAllah bu konuda hiç kimse kötü haber almasın Allahım amiiiin

selam kızlar
5+2 günlük oldum perşembe doktora gideceğim 5+5'te oluyor. 5 hafta civarı gidenler sadece kese mi görünüyor yoksa içerisinde mercimek tanesi kadar bir yerleşimde gördünüz mü? Benim bildiğim 5 haftalarda kese içinde minik bir görüntü oluyordu. Yanlış mı biliyorum. Hepinize mutlu güzel haberler almak nasip olsun kızlar.. :)

Valla bugun gittim canım gerçi 5 gün de neler görünür olabilir belkide ben sadece şuanlık kese gördüm

Valla bugun gittim canım gerçi 5 gün de neler görünür olabilir belkide ben sadece şuanlık kese gördüm
Bir dahaki sefere alırsın fotosunu güzel bebişinin o zaman iyice netleşir inşallah canım. İnsan heyecan yapıyor işte :) Genelde kalp atışını 6 7 hafta aralığında duyuyorlar. 5 hafta küsürde kese içerisinde bir karartı. 4 hafta sonları sadece kese o da vajinal olarak ultrason yapılırsa.

Hayırlı olsun canım. Bende dün gittim 4+4 dük gürdük keseyi. 8mm olmuşuz bizde. Benimde senin gibi lekelenmem oldu doktora söyledim bende progestona başladı her ihtimale karşı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…