2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Erkek diyor Tatlıyı da çok severim bakalım ne çıkacak

Eklentiler

• Screenshot_2021-11-09-13-39-38-823_com.android.chrome.jpg
    46,1 KB · Görüntüleme: 20
Sanırım aynı zamana çağırdılar beni de . Tam 6+1 de gideceğim. Yani 7. Haftada

İkimizin arasında 4 gün var sanırım Ben 7 Kasımda 244.55 gördüm. Bugün yine kan verdim yarın öğleden sonra bakabileceğim. Senin tarihler ve beta hcg değerin nasıl?
Ben 3 Kasım'da 58 ile öğrendim canım 5 Kasım'da 184 olmusdu.doktor 10 gün sonra kese görmeye gel dedi bakalim 19 Ekim lh testim pikdi 20 Ekim az silinmisdi 21 Ekim'de tamamrn silikdi.20 Ekim'de yumurtam çatladı çok büyük ihtimalle

Canım doktora söyledin mi bu durumu? Aynen insan korkuyor benim öyle olunca hemen ertesi gün randevu alıp gittim. Çok şükür herşey yolundaymış.
Evet söyledim 12. Haftaya kadar normsl dedi
Kese güzel gözüyo etrafunda kanama yok dedi . Eğer ki olursa acile gelirsin dedi sadece

Sen baayaaa erken öğrenmişsin Ben ovulasyondan öğrendim (4 Kasim esimin dogum gününde) adetimin ilk gününe kadar bekletip test yaptırdım. 21'inde pik verdi 22 de koyuydu 23 ü silikleşti benimde... 20 ve 23'ünü değerlendirdik. Tam taşınma günümüze denk geldi ümidim yoktu

Evet canım öyle oldu biraz bu işler kismet işi gercekden.benim ümidim sıfır sıfır sifirdi tüp bebeğe başlıyordum bu ay reglimle 2 buçuk senedir gelmeyen bebiş tam tüpe gideceğimi öğrenince geldi sanırım

Hanımlar 7 Kasım'da 98.71 çıktı beta HCG. Düşük bir değer mi acaba ? Adete bir gün kala öğrendim. İkinci gebeliğim, ilkinde 349 çıkmıştı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…