2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar ben adet günü beta 297 üçüncü gün yani dün 896,76 çıktı doktora gidemedim çalıştığım için çokta tecrübesizim 😄
Cumartesi gitsem kese için görülür mü sizce?
Değerlerimiz ve günümüz birebir ayni😀 cumartesi çağırdı kese için görünür dedi.

Çok sevindim cnm senin adına, inşallah sonuna kadar sağlıklı ilerleriz ikimiz de🙏🏼 Ben 1 kasım 498, 3 kasım 1099 geldi. Doktor tamam artık kalbe gel dedi direkt keseye çağırmadı. Sen keseyi gördün mü?
Bir de ben de acayip şişlik var, karnım davul gibi ve gaz var. Senin nasıl?
Benim de tüp bebek tedavisi ile oldu canım çok şükür inşallah kalp atışlarını da duyarız🤲🏻Bu arada beni de merkezim 7. hafta ultrasona çağırdı öncesinde gitmeyeceğim, sanırım embriyoyu koruma amaçlı direk kese ve kalbe birlikte bakılsın dediler☺️

Hanımlar bende pazar günü adet günüme bir gün kala test yaptım pozitif kan verdim sonuç 98.71🙏🙈 dün ve bugün tekrar test yaptım kıpkırmızı iki çizgi. Bu HCG artmış demek mi oluyor? Haftaya salı randevum var keseyi görebilir miyim ki 🙈

Hanımlar bende pazar günü adet günüme bir gün kala test yaptım pozitif kan verdim sonuç 98.71🙏🙈 dün ve bugün tekrar test yaptım kıpkırmızı iki çizgi. Bu HCG artmış demek mi oluyor? Haftaya salı randevum var keseyi görebilir miyim ki 🙈
Merhaba öncelikle hayırlı olsun ☺️ haftaya kadar görünür kese. Sağlıkla gelsin inşallah 🌼🤲🏻

Başka hastanede verme canım değerler farklı çıkıyor moralin bozulur az çıkarsa. Aynı saatte aynı yerde ver.

Kese göründükten sonra genelde kan değerlerine bakmıyolar canım. Kese göründüyse sorun yoktur
2 günde bir mi 2 katına çıkıyordu 24 saatte bir mi? Hatırlıyor musun?

Merhaba canım hayırlı olsun aramıza hoş geldin 🥰 gözükür büyük ihtimal ozamana kadar hayrlısı olsun tekrardan 😍

X