2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bendede o durum oldu bikaç gün canım bugün sorun yoktu ama dediğin gibi yedikten sonra mide bulantısı oldu hatta psikolojik diye düşündm ama bugün bişeyim yok seyirme dışında

Benim de ağrım bitti ama baya iştahsızım. Tatlıyı asla istemiyorum gofret bile yiyemiyorum. Daha tuzlu şeyler ve meyveyi çok keyifle yiyorum. Özellikle nar ve ayva.

Yaptım test şu an gebelik yok gebeliğin ile alakalı yardımcı olabileceğim bir şey varsa muhakkak yardımcı olurum.
Ay sevindim ikizlerle çok zor olacaktı, zamanı geldiğinde sende istersen olur inşallah ikizler bir doğsun gel buralara

Benim hiç ağrı sızı yok..sadece grip oldum.ben artık pirinç ekmek tatlı vsb kestim bu süreçte..çayı 1 bardak vs.kunallar başlado.2.gebeliğim ya öyle hemen doktora gitmeyi gözüm kesmiyor da

Merhabaa, hoş geldin. Benim geçen hafta baya kasık batmam ve ağrım vardı. 3 gündür yok. Araştırmalarıma göre normalmiş, buradaki arkadaşlardan da yaşayanlar oldu o ağrıyı.
Merhaba hos bulduk Evet benim de aynı tarif ettiğiniz gbi kasık batması hafif ağrı cok da değil aslında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…