2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Merhaba benide ekler misiniz? Bat a 4 gün kala gebelik çıktı. Bhcg 23. 74 çıktı. 🐥İnşaallah değer çok mu düşük onu araştırmam lazım
Merhaba canım nezaman beta yaptırdın düşük olması önemli değil 2 günde bir en az iki katına cıkmadı gerekiyor bende 27 ile öğrendim ilk olarak. Rabbim hayrlısını versin inşallah güzel artar aramıza hoşgeldinn 😍

Merhaba canım nezaman beta yaptırdın düşük olması önemli değil 2 günde bir en az iki katına cıkmadı gerekiyor bende 27 ile öğrendim ilk olarak. Rabbim hayrlısını versin inşallah güzel artar aramıza hoşgeldinn 😍
Ben adete 4 gün kala öğrendim.yaniçatlamadan sonra 11. gün sabah verdim kan..

Ayyyy çok teşekkür ederim canım benimmm inşallah 🥰🙏 eşimin tepkisinden aşırı korkuyorum açıkçası, özellikle bizim bir nevi ayrılmamıza sebep olup, evlenincede beni aldattı. Şimdi o düşman olduğu adamdan çocuklarım olacağını öğrenince şaşıracak baya ama işte o yüzden korkuyorum zaten🤣
Film gibi br hikayen var cnm, mutlu son bekliyoruz🥰. İnşallah sorun çıkarmaz🙏🏻🙏🏻🙏🏻. Gönlündeki gibi olsun herşey🧿🧿🧿

Hadi yaa ay cok ilginç bir hikaye gercekten. Aldattysa gitsin aldattıklarına baksın manyak herif sana karışmasın artık. Ailene söyledin mii onların da tepkisinden korkuyordun sankii 🤗
Karışma hakkı yok zaten ayrıldık, ama inşallah benden intikam almak için çocuklarımı benden ayırmaya çalışmaz öyle bir serefsizdir o. İyi bir evlililigim olduğunu zannederdim hep ama hamileyken karnım burnumda öğrendim aldatıldıgımı, kadınla ayrılmasına sebep oldum ama yeniden birleşmişlermidir bilmiyorum ve ilgilenmiyorumda. Yok karnım belirgin olana kadar söylemeyi düşünmüyorum kuzum, bide onların tepkisiyle ugrasacak durumda değilim hiç maalesef:KK43:

Sabah 10 a alrm kuruyorum bak :KK70: bizi habersiz bırakma
Ayyy 😂🥰🥰🥰🥰bırakmam tabikide
Hadi hayırlı haberlerle gel inşallah 🙏🥰 benim de çarşamba, kalp atışları için ❤️
ayyy hadi inşallah
Merhaba benide ekler misiniz? Bat a 4 gün kala gebelik çıktı. Bhcg 23. 74 çıktı. 🐥İnşaallah değer çok mu düşük onu araştırmam lazım
Bata 4 gün varmış sanırım normsl canım benim bat günüm 230 du🥰

Karışma hakkı yok zaten ayrıldık, ama inşallah benden intikam almak için çocuklarımı benden ayırmaya çalışmaz öyle bir serefsizdir o. İyi bir evlililigim olduğunu zannederdim hep ama hamileyken karnım burnumda öğrendim aldatıldıgımı, kadınla ayrılmasına sebep oldum ama yeniden birleşmişlermidir bilmiyorum ve ilgilenmiyorumda. Yok karnım belirgin olana kadar söylemeyi düşünmüyorum kuzum, bide onların tepkisiyle ugrasacak durumda değilim hiç maalesef:KK43:
Oyyy kuzumm kıyamam sana ya gercekten dizi gibi 😂 umarım herşey cookkk güzel olur Allahım yüzünü güldürür 🙏😍

Selamlar bende dün 244.55 beta hcg ile sizlerle birlikteyim. Tahmini 17.07 doğum tarihi 🥰 Yarın sabah sağlık ocağında yeniden yaptıracağım, acaba farklı yerde yaptırınca bir sorun oluşur mu? Bir de mide gurultum var acayip bu tarz bir şikayeti olan var mıdır?

Selamlar bende dün 244.55 beta hcg ile sizlerle birlikteyim. Tahmini 17.07 doğum tarihi 🥰 Yarın sabah sağlık ocağında yeniden yaptıracağım, acaba farklı yerde yaptırınca bir sorun oluşur mu? Bir de mide gurultum var acayip bu tarz bir şikayeti olan var mıdır?
Merhaba canım hayrlısı olsun sağlıkla büyüsün minik inşallah 🥰 farklı yerde yaptırınca değer bazen biraz farklı cıkıyor aynı yerde yaptır bence aramıza hoş geldin 🥰

X