2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Aynenn benimde baştan beri oluyor titreşim gibi değişik bişey bide bikaç gündür soldaydı bugün sağ kasığıma gecti o yüzden tedirgin oldum soraym dedm güzel şeyler

Ayy çocuk sevindim canım ya. Sağlıkla gelsin bebişler. Rabbim yardımcın olsun. Gerçekten çok sevindim.

Kilo kontrolü için bir şeyler yapmaya başlayan var mı, spor gibi mesela
İlk gebelikte 16 kilo aldım ikincisinde 12. Valla bu ikiz olunca 20 kilo alırım diye düşünüyorum. Ve birşey yapmaya da niyetim yok maalesef ama hamile yogasına başlayacağım 3. Ay bitince, doğumu da kolaylaştırıyor gerçi benimki sezeryan olur ama.

Yok canım daha gitmedm çarşamba günü benimde randevum kısmetse, inşallah görürüz banada zaman geçmiyor sanki
Aynı kaderi paylasioruz bende sağ tarafımda bı hareket vardı o geçti şimdi solda var bı şeyler bende çarşamba gidicem kese için çok heyecanlı

Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun eski eşe söyleyincede yazarım yine
Vallaa canımm senin hikayene hayran kaldm seneler sonra aşık oldugun adam Bi şekilde kaderin olmuş inşallah eski eşin sıkıntı cıkarmaz da musmutlu olursunn o eski eşin ne yapacağını bende cok merak ediyorum acıkcası

Açıklama yapmayan dr den nefret edıyorö ya bana 7 mm 4 haftalk dedi simdi bakıyorm cogu kisi 5+0 üstü 7mm gormus nsl benmki 4 haftlk anlmdm bisi

Ayyyy çok teşekkür ederim canım benimmm inşallah eşimin tepkisinden aşırı korkuyorum açıkçası, özellikle bizim bir nevi ayrılmamıza sebep olup, evlenincede beni aldattı. Şimdi o düşman olduğu adamdan çocuklarım olacağını öğrenince şaşıracak baya ama işte o yüzden korkuyorum zaten

Hadi yaa ay cok ilginç bir hikaye gercekten. Aldattysa gitsin aldattıklarına baksın manyak herif sana karışmasın artık. Ailene söyledin mii onların da tepkisinden korkuyordun sankii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…