2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
İyi akşamlar herkese. Yazamadim. Değerim cuma günü 180 di. Bugün kese görünmedi ama kan verdim değer 800 çıktı. Gayet iyi yükseliş dedi. Benden haberler bu kadar çok yoğundu yazamadim.
Gelecek haftaya kalp atışıyla beraber görürsünüz inşallah canım 🥰🙏

Haftadan çok beta hcg önemli sanırım aramızda 4 gün var bana cumartesi gelirsen görürüz dedi doktor 😀
Değerime dün akşam baktırdım 2038 çıktı. Yarın sabah randevum, biraz daha yükselir diye düşünüyorum. 3000 üzerinde görünüyormuş sanırım. Bakalım, hayırlısı 🙄

Selam herkese. Cuma 5 kasim evde test yaptim pozitif cikti. Sat 29eyluldu. 6 kasim cmtesi İki turlu ultrasonda da kese gozukmeyince kan verdim betahcg 630 cikti. 2 gun sonra bugun yani 8 kasim gittim doktora muayene etmedi direkt kan istedi. Simdi sonuc cikmis betahcg 1472. Carsambaya randevu aldim kese gozukur mu acaba? Adetlerim duzensiz oldugu icin sat 5+6 cikiyor ama doktor gec dollenme olabilir dedi.

Selam herkese. Cuma 5 kasim evde test yaptim pozitif cikti. Sat 29eyluldu. 6 kasim cmtesi İki turlu ultrasonda da kese gozukmeyince kan verdim betahcg 630 cikti. 2 gun sonra bugun yani 8 kasim gittim doktora muayene etmedi direkt kan istedi. Simdi sonuc cikmis betahcg 1472. Carsambaya randevu aldim kese gozukur mu acaba? Adetlerim duzensiz oldugu icin sat 5+6 cikiyor ama doktor gec dollenme olabilir dedi.
Çarşamba kese görünür 3000 lerde olur bhcg

Benim hiç ağrı sızı yok..sadece grip oldum.ben artık pirinç ekmek tatlı vsb kestim bu süreçte..çayı 1 bardak vs.kunallar başlado.2.gebeliğim ya öyle hemen doktora gitmeyi gözüm kesmiyor da
Grip de zor bu süreçte, geçmiş olsun. Bnm dr kahve haftada en fazla 3 dedi. Bnm için en zoru o😳. Ben de sağlıklı beslenmeye çalışıyorum, ama kaçamaklar oluyor🙈

Merhaba hanımlar, bende dün evde yaptığım testle hamile olduğumu öğrendim. Yarın doktora gideceğim. 2. Olduğu için biraz daha normal karşılıyorum ama heyecanlıyım elbette. Umarım bol bol iletişimde olur birbirimize faydalı oluruz❤️ inanılmaz bulantı var sizde durumlar nasıl?
Merhaba canım hoşgeldin gebeliğin hayırlı olsun

Sata göre kese görülmeli ama geç döllenme dediğin gibi sanırım. Değerde düzenli artmis bence çok güzel😇

X