2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ayy benim oğlumda 31+4 te doğdu canım aynıyız. Neyse en azından boğa burcu iyidir işin iyi tarafından bakalım
Canım bebeklerin küçük ya ondandır belki yinede yap test bizede haber ver benim oğlumda 7 aylık bu arada

Senin ikizler olursa benim de tek çocuk olursa daha test yapmadım. Bayağı bayağı aynı oluyoruz

Senin ikizler olursa benim de tek çocuk olursa daha test yapmadım. Bayağı bayağı aynı oluyoruz
Ayy dimiii, senin tecrübelerini de isterim ama ikiz annesi tamam canım yapınca haber verirsin heyecanla bekliyorum

canım nasılsın. Son gelişmeler nelerdir. Karar verebildinmi, bebiş konusunda.

Selam kızlar nasılsınizzz ben bişey sormak istiyorum ya daha keseyi bile görmedik biliyorsunuz arada bir alt karında seyirme oluyordu sizde de ilk zamanlarda olan var mı acaba? Bugde sağ kasığım da seyirme var batma falan deil göz seyirme si gibi bişey umarım Bi sıkıntı yoktur böyle bişey yaşayan var mı

Evet bende seyirme oluyor bazen üst üste ve baya hissettırıcek kadar

canım nasılsın. Son gelişmeler nelerdir. Karar verebildinmi, bebiş konusunda.
Evet canım bebek değil bebeklermiş öncelikle kürtaj yaptırmayacağım, babalarıyla konuştum arkamda olacakmış, evlenmek bile istiyor ama o kadarını henüz kabul edemem. Eskiden tanıyorum zaten kendisini aşıktım ona, ayrıldık ve bende eşimle evlenmiştim. Mutlu sonu çoktan hakettiğimizi düşünüyor ve belkide öyle, şimdi sıra eski eşe söylemekte ki babalık reddi davasını açabilsin. Sorduğun için çok teşekkür ederim

bende oluyor küçük kıpırtı gibi sanki bebeğin ilk hareketlerini hisseder gibi tabi bu mümkün değil ama aynı o şekilde gibi .. sıkıntı olduğunu sanmıyorum çünkü bende diğer hamileliklerimde de olmuştu..

Ayyy iyi barii korkttum düşününce de rahatladım şmdi saol canım teşekkür ederim cevap verdiğin için
Canım bende merak edip hıc bakmamıstm smdı googleden baktm gebeligin erken belirtileri arasnda segırmede varmıs :) sana az omce mesaj attktna snra bile seğirdi :) 3 gebeligim ilk defa yasıyorum bunu hemde gebeligimi daha ogrenmeden once vardı hıc hamileliktendir dıe dusunmemistim

Aynenn öyle ister istemez tedirgin oluyor insan şmdi ilkte olunca herşeyden nem kapar oldum vallahi teşekkür ederim canım sanada

Kilo kontrolü için bir şeyler yapmaya başlayan var mı, spor gibi mesela
Ahh kiloo deme hc bısı yapablcgmi zannetmıyorum fazla kilo ile hamile kaldm ama diger gebelkte 20 kilo almstm dogumdan 15 gun sonra aldgm kilodan 4 dü kalmstı gerısı gıtmıstı :) cnku cok odemli bir hamilelik gecirmstm aldgmn hepsi kilo degılmıskı okadar hızlı gitti benden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…