2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Merhaba canım daha çok küçüktür bence döllenmenin 9 günü falandır diye tahmin ediyorum sağlıkla ilerler inşallah

Merhaba hoşgeldin evet çok erken farketmişsin inşallah düzenli artar değerin canım tekrar ne zaman gidicek sin kan testi için
Teşekkür ederim evet tamamen hissiyatıma uyup gidip test aldım daha adetime 3 gün vardı ve o çizgiyi görünce şok oldum bu benim için bir mucize neden mi ? Bir yıl önce düşük yaptım sonrasında amh çok düşük olduğu söylendi tüp bebek hemen yaptırın dediler biz hemen o psikolojiden daha çıkamadan tüp bebek yaptırdık sonuç olumsuz oldu . Ve bir yıl sonra bugün Rabbim her zamanki gibi dualarımı boş çevirmedi olmayacak diye birşey yok rabbim ol desin yeter Sonsuz şükrediyorum şuanki hislerimi tarif edemem . Ve o deneyimlerimden yaşadığım stresten uzak bir hamilelik olur inşallah Bu yüzden sürekli test vermek istemiyorum bu benim ikinci hamileliğim diğerinde 10 haftalıkken kalbi durdu . Delik deşik olmuştum sürekli kanamam vardı acemiydim sürekli hastanede soluğu alıyordum şimdi biraz daha oluruna bırakıcam bu ilermeyi gördüm 10 gün sonra direkt doktora gitmek istiyorum . Annelerimiz test bile yaptırmamış ama biz sağlıklı dünyaya gelmişiz herşey kafamızda bitiyor stres yüzünden ne oluyorsa oluyor . Ben bu geçen sürede kendime ve rabbime döndüm o huzuru yakalayınca kafanda sürekli vesvese gibi kurmayınca oluyor …burda yazdığım kadar kolay atlatmadım tabiki benim gibi bi olay yaşayan varsa şayet belki okur yüreğine su serpsin bu yazı kimsenin kucağı boş kalmasın inşallah

Maşallah size seni çok iyi anlıyorum bende tüp bebek tedavisinde hamile kaldım çok zor bir süreç ti. Senin bebeğin sana sürpriz yapmış ne güzel annesidualarım seninle inşallah sağlıkla ilerler gebeliğin canım

Bende tüp bebek tedavisi görüyorum bu hafta transferim oldu hesap yapınca temmuz da doğum gösteriyor

Sizin kadar net değil durumum Ama yine gruba yazmak dahil olmak istedim eğer gebeliğim pozitif olur ve devam ederse sizinle olmak iyi gelecektir bana

İnşallah kuzum dualarım seninle güzel haberlerini bekliyoruz

Ben de rüyamda hamile olduğumu görüp test yaptım :) teşekkürler inşallah :) hepimizin
Bende diğer iki gebeliğimde ki gibi yumurta yediğimi gördüm yine ( gerçek hayatta nefret ederim) içime şüphe düştü ondan dolayı:))

Yaa bnde dün öğrendim 16.8 çıktı benimki de yarın kan vericem inşallah
Merhaba canım ben 2 gün önce öğrendim son adet tarihinden hesapladım ama benim değer daha fazla o zaman ben üstüne adet mi oldum oluyor mu böyle

Amiiinnnnn Çok teşekkür ederim Allah razı olsun dualarınız için inşallah dediğiniz gibi olur sağlıklı olsun bütün hasretle bebek bekleyen annelerin bebekleri bende herkesi dualarımda anıyorum

Ben ovulasyon testi yapıyordm yumurtlamanin 12.Günü pozitif gördüm. Tabi bi de döllenme günü önemli muhtemelen senin erken döllenmis olabilir canım.
Hayırlısı olsun hepimiz adına ayın 10unda randevum var o zaman netleşir ne kadarlık oldugu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…