2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Çok sevindim maddi problem olmadığı için
Elelam kendine baksın
Yanlış anlamazsanız eger bu cocuk eski eşten mi?

Çok sevindim maddi problem olmadığı için
Elelam kendine baksın
Yanlış anlamazsanız eger bu cocuk eski eşten mi?
Yok canım benim niye yanlış anlayayım, ondan değil. Boşandıktan sonra bir ilişkim oldu, aslında korundum dikkatsiz de davranmadım ama mucize gibi birşey oldu işte.

Ben birkaç haziran topiğine yazdım cvp alamadım sorduklarıma sinir oldum açıkçası o nedenle kendim açmak istedim benimde sezeryan olucak haziran sonu temmuz ilk haftası arası doğum olucak inşallah

Pekala o zaman çok fazla benden konuştuk belirtileriniz neler bakalım öyle sorayım o zaman

Merhaba canım hoşgeldin benimde temmuz ilk haftası ama bencede haziran sonu doğum olur benim. Kaç haftalık şuan keseyi gördünüz mü?

Ben birkaç haziran topiğine yazdım cvp alamadım sorduklarıma sinir oldum açıkçası o nedenle kendim açmak istedim benimde sezeryan olucak haziran sonu temmuz ilk haftası arası doğum olucak inşallah
Aynen, burayı popüler konu yaparlarsa herkes toplanır liste falan yapmak gerekir, böyle daha iyi olmuş canım bu topik hepimize hayırlı olsun inşallahhh
Peki sezeryan olmasının nedeni nedir canım?

Kıyamam kuzum yaaa çok zor bir karar gerçekten yorumda yapmak zor iyi düşün iyi karar ver hayırlısı olsun inşallah

Doktora girmedim daha. Kalp atışı 7. Hafta anca duyuluyor. Acele etmeyeyim dedim.
Ama 2 kere kan testi yaptırdım artış görmek için.
En güzelini yapmışsın bekleyip gitmek en mantıklısı aslında stres oluyor insan diğer türlü

İlk gebeliğimde keseyi 5. Haftada gördüm kalp atışları 7. Haftada duyuldu
İkincide ikisini de 6. Haftada yaşadım

Aynen, burayı popüler konu yaparlarsa herkes toplanır liste falan yapmak gerekir, böyle daha iyi olmuş canım bu topik hepimize hayırlı olsun inşallahhh
Peki sezeryan olmasının nedeni nedir canım?
Saol inşallah hayırlısı olur bizim için her konuda sezeryan olmasının tek sebebi full korku canım, ödüm kopuyor normal doğumdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…