2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Tebrik ederim :) ben de asla yumurtanın sarısını yemem gerçek hayatta şimdi deli gibi istiyor canım :)
Sarısı yine iyide beyazı çok fena yaa düşününce bile öğuresim geliyor 😫
Ya eskiden tiksindigin şeyleri hamilelikte isteyebiliyorsun veya tam tersi çok sevdiğin birşey mideni bulandırabiliyor. Bende süt sevmem ama şu an canım süt çekiyor, evet bildiğin süt:KK70: rüyamda böyle süt şelalesi vardı doldurup doldurup içiyordum:KK70:

Sarısı yine iyide beyazı çok fena yaa düşününce bile öğuresim geliyor 😫
Ya eskiden tiksindigin şeyleri hamilelikte isteyebiliyorsun veya tam tersi çok sevdiğin birşey mideni bulandırabiliyor. Bende süt sevmem ama şu an canım süt çekiyor, evet bildiğin süt:KK70: rüyamda böyle süt şelalesi vardı doldurup doldurup içiyordum:KK70:
Ya benim kilo problemim var 106 kiloyum ne yapacağım bilmiyorum. 116 kiloydum -10 kilo verdim ve hamile olduğumu öğrendim. Yürüyüş yapayım diyorum ama kasıklarıma batma oluyor yürüyemiyorum. Çok üzülüyorum :KK43:

Ya benim kilo problemim var 106 kiloyum ne yapacağım bilmiyorum. 116 kiloydum -10 kilo verdim ve hamile olduğumu öğrendim. Yürüyüş yapayım diyorum ama kasıklarıma batma oluyor yürüyemiyorum. Çok üzülüyorum :KK43:
Yaaa kilo problemi varken hamilelik zor gerçekten. Gebelik şekeri, hipertansiyon vs. riskini artırıyor. Normal doğum da zorlaşıyor tabi:KK43: ama bu şekilde olanlar hamilelikte çok kilo almıyorlar diye biliyorum. Doğurunca hepsini beraber verirsin canım sıkma canını hiç 🥰 kendine de çok yüklenme. 3. Aydan sonra geçiyor o batma hissi zaten. Sonra hamile yogasına falan da başlarsın🥰

Yaaa kilo problemi varken hamilelik zor gerçekten. Gebelik şekeri, hipertansiyon vs. riskini artırıyor. Normal doğum da zorlaşıyor tabi:KK43: ama bu şekilde olanlar hamilelikte çok kilo almıyorlar diye biliyorum. Doğurunca hepsini beraber verirsin canım sıkma canını hiç 🥰 kendine de çok yüklenme. 3. Aydan sonra geçiyor o batma hissi zaten. Sonra hamile yogasına falan da başlarsın🥰
Çok teşekkür ederim umarım bir problem olmaz. Kimseye söylemedim henüz eşimden başka. Tek başıma bu tarz düşüncelerle mücadele etmeye çalışıyorum. Sizlerle konuşunca rahatlıyorum :)

Çok teşekkür ederim umarım bir problem olmaz. Kimseye söylemedim henüz eşimden başka. Tek başıma bu tarz düşüncelerle mücadele etmeye çalışıyorum. Sizlerle konuşunca rahatlıyorum :)
Ne demek canım bunun için varız birbirimize destek olmak için 😍

Selamlar ☺️ sata göre 4+4 olarak bulunmaktayım aranızda. Bnde salı günü öğrendim 35 idi, perşembe günü 123 oldu beta hcg. Haftaya perşembe de doktorum çağırdı kontrole. İnşaallah. Keseyi görürüz. ☺️

Kızlar perşembe günü saat 15 de kan verdim 16 çıkmıştı il dışında verdim testi. Bugün sabah 8 de verdim 33 çıktı. Düşük diye korkuyorum

Selamlar ☺️ sata göre 4+4 olarak bulunmaktayım aranızda. Bnde salı günü öğrendim 35 idi, perşembe günü 123 oldu beta hcg. Haftaya perşembe de doktorum çağırdı kontrole. İnşaallah. Keseyi görürüz. ☺️
Merhaba canım hoşgeldin aramıza 🥰güzel artmış değerin maşallah kese kalp atışı derken hızla geçicek bende perşembe kalp atışı için gidicem 🙏🤰

Merhaba, benim de 4+3 🥰 bu perşembe kontrolüm var benim de keseyi göreceğiz hayırlısıyla 🙏 herkese hayırlı olsun
Hoşgeldin canım gebeliğin hayırlı olsun çoğu gebemiz yeni keseyi görecek sanırım inşallah rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah 🥰🤰🙏

Ben bir kez kan verdim perşembe günü 286 çıktı ikinciyi verecektim ama dün İstanbul'a geldik evin eksikliklerini tamamlamak için. Pazartesiye kaldı o yüzden. Ondan dolayı arada 4 gün var 4 katına çıkmış olması gerekiyor, eğer çıkarsa çarşambaya da randevum var. Kese sağlıklıysa kürtaj konusunu bir danışacağım. Tabi pazartesi 4 katına çıkmazsa tüm bunları yaşamama gerek kalmaz bakalım.

X