2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Tebrik ederim :) ben de asla yumurtanın sarısını yemem gerçek hayatta şimdi deli gibi istiyor canım :)
Sarısı yine iyide beyazı çok fena yaa düşününce bile öğuresim geliyor
Ya eskiden tiksindigin şeyleri hamilelikte isteyebiliyorsun veya tam tersi çok sevdiğin birşey mideni bulandırabiliyor. Bende süt sevmem ama şu an canım süt çekiyor, evet bildiğin süt rüyamda böyle süt şelalesi vardı doldurup doldurup içiyordum

Ya benim kilo problemim var 106 kiloyum ne yapacağım bilmiyorum. 116 kiloydum -10 kilo verdim ve hamile olduğumu öğrendim. Yürüyüş yapayım diyorum ama kasıklarıma batma oluyor yürüyemiyorum. Çok üzülüyorum

Yaaa kilo problemi varken hamilelik zor gerçekten. Gebelik şekeri, hipertansiyon vs. riskini artırıyor. Normal doğum da zorlaşıyor tabi ama bu şekilde olanlar hamilelikte çok kilo almıyorlar diye biliyorum. Doğurunca hepsini beraber verirsin canım sıkma canını hiç kendine de çok yüklenme. 3. Aydan sonra geçiyor o batma hissi zaten. Sonra hamile yogasına falan da başlarsın

Çok teşekkür ederim umarım bir problem olmaz. Kimseye söylemedim henüz eşimden başka. Tek başıma bu tarz düşüncelerle mücadele etmeye çalışıyorum. Sizlerle konuşunca rahatlıyorum :)

Çok teşekkür ederim umarım bir problem olmaz. Kimseye söylemedim henüz eşimden başka. Tek başıma bu tarz düşüncelerle mücadele etmeye çalışıyorum. Sizlerle konuşunca rahatlıyorum :)
Ne demek canım bunun için varız birbirimize destek olmak için

Selamlar sata göre 4+4 olarak bulunmaktayım aranızda. Bnde salı günü öğrendim 35 idi, perşembe günü 123 oldu beta hcg. Haftaya perşembe de doktorum çağırdı kontrole. İnşaallah. Keseyi görürüz.

Kızlar perşembe günü saat 15 de kan verdim 16 çıkmıştı il dışında verdim testi. Bugün sabah 8 de verdim 33 çıktı. Düşük diye korkuyorum

Merhaba canım hoşgeldin aramıza güzel artmış değerin maşallah kese kalp atışı derken hızla geçicek bende perşembe kalp atışı için gidicem

Merhaba, benim de 4+3 bu perşembe kontrolüm var benim de keseyi göreceğiz hayırlısıyla herkese hayırlı olsun
Hoşgeldin canım gebeliğin hayırlı olsun çoğu gebemiz yeni keseyi görecek sanırım inşallah rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah

Ben bir kez kan verdim perşembe günü 286 çıktı ikinciyi verecektim ama dün İstanbul'a geldik evin eksikliklerini tamamlamak için. Pazartesiye kaldı o yüzden. Ondan dolayı arada 4 gün var 4 katına çıkmış olması gerekiyor, eğer çıkarsa çarşambaya da randevum var. Kese sağlıklıysa kürtaj konusunu bir danışacağım. Tabi pazartesi 4 katına çıkmazsa tüm bunları yaşamama gerek kalmaz bakalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…