2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar profilinizden gebelik bilgilerinizi girin görelim kaç haftalık olmuşsunuz

Selamlar
Temmuz annesiyim ama tabii ki büyük ihtimalle haziranda doğar. Zamanında doğan cocuk azmış

6 temmuzu gösteriyor doğum tarıhı

Hazıran annelerinde kalacaktım aslında
Ama haftalarımız temmuz anneleriyle aynı olacağı için burada olmak daha mantıklı

Neden böyle dedin bi sorun mu var
Benim 3 ay sonra 4 yaşına girecek ve 7 aylık olmak üzere 2 oğlum var ve boşandım. Eğer bu çocuk doğarsa iddet müddeti içerisinde doğmuş olacak o da sıkıntı yaratacak hukuki açıdan ve tabi tek başına 3 çocuk annesi olmak da var. Sıkıntıdayım o yüzden ama kıyamıyorum da kafam karışık canım

Merhaba, teşekkürler. Sonunda temmuz annelerini açan olmuş:)
Hoşgeldin:)) temmuz annelerini kadınlar kulübü açacak popüler konu olarak orada daha çok kişi olacak liste falan kurulucak o henüz açılmamış ama

Hos buldum

Evet, yönetime bildirdim popülere taşınması icin :)

Bu arada aramızda 2 gün var :)
Süper olmuş
Valla benim küçük erken doğdu 2021 Haziran annelerinde Nisan'da doğurarak ilk açılışı ben yaptım, ondan dolayı burda da ilk açılışı ben yaparım herhalde

Ay canım benim Allah kolaylık versin. Ama öyle bisi yapma nolur. Allah onun rızkını vermiştir

Evet, genellikle 2 hafta öncesinden doğuyorlar.
Ama işte haziran anneleri ile bizim haftamız arasında cok fark var. Ben kendimi yabancı hissettim orda hafta uyumu acısından.
Haziran da doğacak olsalar bile temmuz annesiyiz

Ay canım benim Allah kolaylık versin. Ama öyle bisi yapma nolur. Allah onun rızkını vermiştir
Evet korunma rağmen oldu, demek ki bir hayır vardır diye düşünüyorum ama işte elalem ne diyecek derdi falan filan bir sürü şey sağol canım Allah razı olsun

Allah yardımcınız olsun.
İçiniz de doğurmak fikri olmasaydı bence bu gruba girmezdiniz
Vardır bir hayri
Durumunuz nasıl peki? Maddi durum önemli

Evet orda da çok küçük kalıyor haftamız, kendimi kötü hissederim uyuşmuyor yani Yanarım yanarım ikizler burcu olacağına yanarım

Evet korunma rağmen oldu, demek ki bir hayır vardır diye düşünüyorum ama işte elalem ne diyecek derdi falan filan bir sürü şey sağol canım Allah razı olsun
Elalem söyleyecek hep bişiler bulur canım. Gerçekten çok zor bir durum ama belki böylesi senin için daha hayırlı olur. Allah gönlüne göre verir inşallah

Allah yardımcınız olsun.
İçiniz de doğurmak fikri olmasaydı bence bu gruba girmezdiniz
Vardır bir hayri
Durumunuz nasıl peki? Maddi durum önemli
Var tabi olmaz olur mu, çocuklarımdan ayrılsam nefes dahi alamam o da benim çocuğum. Çok garip duygular içindeyim
Pazarlama müdürüyüm maaşım yüksek eski eşten nafaka alıyorum çocuklar için, ev de kendimin. Bana kalan miras ev var ordan kira falan da alıyorum. Maddi açıdan hiç bir sıkıntı yok çok şükür ama manevi açıdan çok sıkıntı var.
Allah razı olsun canım inşallah

Elalem söyleyecek hep bişiler bulur canım. Gerçekten çok zor bir durum ama belki böylesi senin için daha hayırlı olur. Allah gönlüne göre verir inşallah
Aldatıldığım için boşandım ona da laf söylendi, söyleniyor da söyleniyor işte.
Evet bakalım, doğurursam eski eşin nüfusa kaydedilecek ondan dolayı babalık reddi davası ile falan uğraşacağım ama evladım annesine gelmek için savaşmış bende onun için savaşmalıyım diye düşünüyorum aynı diğer çocuklarım için savaştığım gibi.
Sağol canım benim ne güzel destek oluyorsunuz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…