2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Evet kuzum büyük ihtimalle 🥰🥰🥰
Ya inşallah bi kese gördüm tamam doktor taaa 8+3 de çağırdı catlicam bebek var mi kalp atışı var mi bilmek istiyorum gerildim
Mahidevaran atak yapti🤣😁 sana sultan demek az kalir bence karninda üçüz var gerçek hurrem.sultan gelse bacim ver elini öpüym derdi🤣
Kahkaha attım yaaaa :KK48: ve tatlım hem de doğal 3 uz oyle asilama tüp bebek değil
Bende merak ediyorum ların gidecem
Yarın acaba tam olarak kaç hafta kac günlük olacaksın canım ?
Ben duydum. Duyulur bence 🥰
Ay inşallah vallahi catlicam dr çok geç çağırdı kalp atışı bebek var mi bilmek istiyorum huzur bulmak için
Aaa ne garip yahu pozitif cıkmadıgına sevineyimmi üzüleyimmi sasırdım vallahi ozmn iyki pozitif degil daha sitresli bir yol olurdu ozmn 🥺 negatif cktı gerikalan seylerede dikkat ettimi tamamdr Allahn izni ile bisi olmaz inşAllah
Sevin canım sadece dikkat et .. pozitif daha stresli bir süreç ben yine ayın 6 sinda gideceğim bekliyorum sabırsızlıkla ne çıktı diue e nabıza da düşmedi nedense
Her ay gelip foto paylaşıp tahmin alırım artık😅.
Kiz çatlarım ben senin yerinde olsam bu ne sabır

Ona sonsuz güveniyorum ama yeniden bir erkeği hayatıma almak zor geliyor, hem çok sıkıntılı ailem istemez, eski eş malum sıkıntı yaratacak, kendi kendime söz vermiştim bundan sonra oğullarımdan başka erkek olmayacak hayatımda diye bide:KK43: Zor bir karar şimdilik akışına bırakmak istiyorum sadece. İnşallah canım teşekkür ederim ❤️
İlk zamanlar bende evlenmek istemiyordum ama zamanla hem sevgimi birine vermek hemde sevilmek istediğimi farkettim. Bunuda unutma canım benim♥️

Kızlar dün yaptırdığım kan tahlili sonuçları çıkmış doktoruma gönderdim. Tsh normal ama anti tpo yüksek çıkmış haşimato olabilir endokrin uzmanına gördün dedi. Diğer kaybım da da aynı şekildeydi başka kadın doğum doktoruna gidiyordum o zman o doktor benden hiç tahlil istememişti doktor değiştirdiğimde kürtaj olduktan hemen sonra yine kan tahlili vermiştim o zaman da bu şekilde çıkmıştı. Şimdi doktorum endokrin bölümüne gitmen gerek dedi. İnşalllah herşey yolunda gider dua edin kızlar🤲🏻 Bi tane uzman doktor buldum yarın arıcam randevu için

Canımm hayırlı olsun kalp atışını duymşsn 🥰 benimde o matematik işi cok karışık 😂 normal de 21 Eylül sat gttiğimde 7 haftalık olmam gerekirken 4bucuk haftalıktım gec döllenme den dolayı 9ekim olarak değiştirdi tarihi doktorum yani ben cok yeniyken öğrendim 2bucuk haftalıkken falan o yüzden gercekten gün hiç geçmiyor cumartesi yine gdcm bakalm değişicek mi tarih cok merak ediyorum sağlıklı olsunlar da sabretcez napalm 🥰🥰
Tesekkur ederim senin bebekte hayirli olsun 🌼Ben de haftaya cumartesi gidicem sonradan aradaki fark kapanabiliyormus umarim bizde de oyle olurr dedigin gibi zaman gecse de bize hic gecmemis gibi oldu boyle 🙈🙈sat 28 eylulken 10 ekim oldu 🌺

Ya inşallah bi kese gördüm tamam doktor taaa 8+3 de çağırdı catlicam bebek var mi kalp atışı var mi bilmek istiyorum gerildim

Kahkaha attım yaaaa :KK48: ve tatlım hem de doğal 3 uz oyle asilama tüp bebek değil

Ay inşallah vallahi catlicam dr çok geç çağırdı kalp atışı bebek var mi bilmek istiyorum huzur bulmak için

Sevin canım sadece dikkat et .. pozitif daha stresli bir süreç ben yine ayın 6 sinda gideceğim bekliyorum sabırsızlıkla ne çıktı diue e nabıza da düşmedi nedense

8+3 çok geç olmuş, sen devlet hastanesinde bir kaçamak yap🤣

İlk zamanlar bende evlenmek istemiyordum ama zamanla hem sevgimi birine vermek hemde sevilmek istediğimi farkettim. Bunuda unutma canım benim♥️
Çok teşekkür ederim canım benim 😍 gerçekten aynı şeyleri yaşamış biriyle konuşmak güzel 🥰

Kızlar 5+ 4üz biz 😊 burda cinsiyet tahmini yapabilirmiyiz keseye göre 🙈
20211125_194855.jpg

Kızlar çok şükür iyiyiz evdeyiz. İlaçların faysadını gördüm. Bebeğim de çok iyi sabah ultrasonda gördüm kalp atışı 165 gayet güzel dinleniyoruz biraz dikkatli olmam lazım hepinize tşk ediyorum soranlardan dua edenlerden Allah razı olsun Allah kimseye bu duyguyu yaşatmasın kanama olunca bebeğim gitti sandım Bi an 😥 nasıl geçicek bu aylar bilmiyorum

Ben de oğlumda yaşamıştım 8.haftada. Doktorun odasına girerken çok umutsuzdum. Çünkü ilk gebeliğim gelişmemiş alınmıştı. Doktor bakıp çok iyi hareketli merak etme deyince sinirlerim boşalmıştı. 10 gün yatıp fitil ve iğne kullandım.
Sen de dinlen ve gerisini O'na bırak..

Ahahah 😂 Ay çok güldüm ya 😂 şimdi benim daha bi sultan olmam için dördüz mü doğurmam gerekiyor yani 😳 haremde dünyada senin olsun mahidevran ben pes ediyorum... 😂

Hoşbulduk canım
Gerçekten çok güzel denk geldik, diğer sultanlardanda gelen olur belki 💁😂
Valla kapimiz acik buyursun gelsinler ana kadro tamam nasilsa 😁

Yok ya doğuma kadar kalmam tabiki, ama geç öğrenecem, 🙈

Çok şükür. Bende 35+6 dayken protein çıktı ilaç tedavisi başlatacaktı doktorum tansiyonumda yüksek çıkıyordu. Çok ağlamıştım gecesi suyum geldi 36 haftalık doğum yaptım bende çok şükür oğlumuda sağlıcakla aldım kucagıma ☺️🙏

Bende bugün doktora gittim çok şükür keseyi gördük 2 tane ilaç yazdı calcımaxD-3 ve ecopirin diye ecopirini doğuma son 3 ay kala kullanmayı bırakacakmışım.
Bunlar iğne değil sanırsam değilmi canım? Bende 30unda akşam üzeri gideceğim nasipse ilk defa ozaman bilgi edinir sana da aktarım

X