2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kalbini ferah tut. kontrol altında tutarlar herhangi bir ilaca ve müdahaleye gerek olmaz inşallah.

Evett doktor olumlu konuştu zaten ben çok panik yapıyorum bide ilk bebek olunca daha da panik oluyorum çünkü hiçbir bilgim yok burdan ne okuduysmm:)) kalbini duyduktan sonra daha rahat oluruz inşallah

Karından görülmemesi normal. Vajinadan görünür.benim 5+3 te kalp atışını duyuldu
Doktorum 12. Haftaya kadar alttan muayne ediyor

Teşekkür ederim dofh canım sende durumlar nasıl? Bu arada bugün prilam'ı doktor bana da verdi gece yatmadan 2 tane aç karnına iç ertesi günün akşamına kadar idare eder seni dedi
Sürekli yatıyorum canım anneme geldim biraz toparlamak için çünkü kızımla ilgilenemiyorum buralara da çok bakamadım. Sağol merak ettiğin için toparlanınca takip edicem inşallah tekrar

Bunlar iğne değil sanırsam değilmi canım? Bende 30unda akşam üzeri gideceğim nasipse ilk defa ozaman bilgi edinir sana da aktarım
Yok canım biri hap diğerini suya katıyosun. Yaa inşallah güzel şeyler der. Doktorum kesin bunda da preeklemsi olacaksin diye birley yok dedi %15 diğer hastalara göre dedi pek inanamadım ama inşallah o ladar düşük bi ihtimalde olsa şükür.

İlk kaybettim sandım doktorum o kadar pozitif bir doktor ki o kadar olur sürekli yüzü gülüyordu beni çok motive etti olumlu düşündüm hep biraz dikkatli olmam gerek inşallah atlattım sayılır Allah birdaha yaşatmasın dinleniyorum evde herşey yolunda gidiyor tşk ederim bu arada msjn için

Ben çatlardim nasılsın hazırlık yapacaksın?
Ya aslında son döneme beklemeyecem, ama hemen de öğrenmeyecem. Kız olur da üzülürsem, bebeğimi de üzersem diye korkuyorum. . Sağlıklı olsun, iyi olsun, sürekli cinsiyeti heyecanı olsun, benim yavrular da heyecanlansın istiyorumYani 30. Haftalara doğru öğrenirim diye düşünüyorum

Bende bir an önce öğrenip kendimi hazırlamak istiyorum aynı sebeple. Erkekse boş yere üzülürsem bile hemen atlatayım istiyorum. Çünkü geciktikce umut ederim gibi geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…