2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Pandemiden dolayı demiştir belki öyle bizde muayeneye bile almıyorlardı sadece ultrasonda bakarken çağırıp sonra tekrar çıkartıyorlardı eşleri

Tek iyileşmeeee yürümek sanırım
Evet senın korkun ben o anda panıklerım bısı olur cok kotu olurum dıye korkuyorsun ama korkma oyle bırsey ufakts olsa sezdıkelrınde sakınlestırıcı verıyorlar yanı oyuzden korkmana hıc gerek yok tabıkı yınede kendını ıyı hıssetıgın neyse onu tercıh etmelısın yurumek işinide hastsnede dezavantajlı oluyosn dedıgm gbı agrı kesıcı olup hıssetmeden bol bol yuruyunce ertsı gune bile farkı oluyor ev ıcınde agrı kesıcı verıyorlsr ılac ama okdr etkılı olmyr maalesf

Sorma 27 sinde olan randevuya şimdiden stres oluyorum yani

Bende fiyatı aşağı yukarı böyle demiştim çok fazla ama ya yazık tam doğum üzeri devlete bi denesen

Aynen dediğin gibi paniklerim diye, ameliyathanede çünkü yüksek tansiyon istemiyolarmış.. Aslında o ağrı kesiciyi evede verseler yapsak En azından bi kaç gün iyileşene kadar

Bana tamda dunden ıtıbaren bı gunselleme geldı meme ucları acayıp sızlıyor dokununca acıyor sankı en bass döndüm sanırım süt ve dogum için hazırlıklar basladı ıcerde
Aslında 2 hafta kala kremi sürmeye başlayın diyolar, benim daha acımıyo sızlamıyo ama ben haftaya arada sürmeye başlıcam ara ara, göğüs ycu kremini

Aynen dediğin gibi paniklerim diye, ameliyathanede çünkü yüksek tansiyon istemiyolarmış.. Aslında o ağrı kesiciyi evede verseler yapsak En azından bi kaç gün iyileşene kadar
Bence çok rahatsız olursan gidip dogum yaptıgın hastanede agrı kesıcı ıgne yaptırabılırsın :) ama onemli olan ilk gun ogunde sen ıstedıkce agrı kesıcı yapmaları müthiş süreci kolaylastırıyor ikinci gün icinde evdeki agrı kesıcıler cok etkılı olmasada yetıyor ben iğneye ıhtyc duyacak kadr acı hıssetemdm ıkıncı ucuncu gunlerde sadece oturup kalkarken acı oluyor okdr yoksa otrdugunda sabitken ve ayakta yururken bı acı hıssetmıyorsun oturup kalkarken olan acıda katlanılmıycak gbı bır acı degıl :) bu arada dogurduktan snra senden korktugum kadar degılmıs lafını duymayı cok isterım inşAllah hersey guzel olur

Geçmiş olsun. İnşallah doğum başlamaz ve enfeksiyonun geçer. Siz iyi olun da eşya çanta fasafiso bi şekilde biri evden katar getirir canını sıkma :)

Aslında 2 hafta kala kremi sürmeye başlayın diyolar, benim daha acımıyo sızlamıyo ama ben haftaya arada sürmeye başlıcam ara ara, göğüs ycu kremini
Sürmeye basla elinde krem varsa bencede ben daha once bahsetmıstım oglum sol meme ıle beslendı sadece :) sagı agzna bıle surmedı hep red ettı ısrarcı oldgmda aglama krızıne goruyordu ve 15 ay sadece sol meme emdı suan sol memeden sarı su gelıyor benım bir kere merakmdan baktm oda bugun ama sagda hc bısı yok buda tek memecı olrsa bittim ya bırı buyuk bıri kucuk memeler neysekı emzırme surecınden snra meme kucultme ameliyatı olacagım oyuzden sorun degil süt olsun emsinde

ben yıllar önce devlet hastanesinde ferritin 1, hemoglobin 8 çıkınca dr ısrarla hapa yönlendirip ben ısrarla serum formunda almam lazım dedikten sonra yazmıştı. devlet karşıladı o çok cüzi bi miktar ödemiştim.
zorla haplarla yükseltmiştim yeni yeni. şimdi yeniden ferritin 6 ya hgb 10 a düşmüş. bi dahaki ay içinde dahiliyeden şansımı deneyeceğim.
bence devlette deneyin. önce gittiğiniz doktorda kan verin ardından yazdırın bence.
1300 tl soygun gibi ve 3 doz filan yaptırmanız gerekecek muhtemelen.
çok geçmiş olsun.

Ayyyy inşallah derimmmm Vallaaa inanıyorumda çok şükür atlatıcaz bu günler yaaa en kötü dediğin gibi ağeı kesici kullanırım

Eeeee sağını ne yaptın o sıra oda sıkımtı yaaaa hep aynı yeri emmesi aldım göğüs ucu kremi bide kışın ayva çekirdeğinide yaptık yaaaa onuda doğunca kullanıcam inşallah yara fln olmaz, haziran anneleri baya dertli bu konuda hep yara fln olmuş zorlanıyolarmış okuyorumda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…