2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Vallahi benim bebeğimde öyle olsun istiyorum ya en çok bana düşkün olsun hele kayınvalideme kayınbabama hiç gitmesin istiyorum. Ama böyle hissetmemde kendimce haklı sebeplerim var onlarda bana taşıyıcı anne muamelesi yaptılar 😡
Bende oylr istiyorum babasından kacmasinda kv kp yi hic sevmesin asla gitmesin kucaklarina

Vallahi benim bebeğimde öyle olsun istiyorum ya en çok bana düşkün olsun hele kayınvalideme kayınbabama hiç gitmesin istiyorum. Ama böyle hissetmemde kendimce haklı sebeplerim var onlarda bana taşıyıcı anne muamelesi yaptılar 😡
İkinci ya da üçüncü olunca böyle hissedilmiyor😂 kim bakarsa baksın yeter ki baksın kafasindayim🥰

Benim ayaklarım bacaklarım ve kollarım, kaşımaktan tahriş ettim iki gecedir. Duş, soğuk su, sirkeli su hiç bişi fayda etmedi 🤷🏼‍♀️

Bişi çıkmazsa testlerde dermatolpga git dedi bakalım aramadılar daha
Canım bende bugün doktoruma yazdım da seninle de paylaşayım az önce dönüş yaptı..
ALT ve AST değerleri normal çıkınca , 8 saatlik açlıkla safra asitlerine baktırmamı istedi ..
Kaşıntının demirden de kaynaklanabileceğini yazıp onu keselim , önce bu tahlili vermemi istedi .
Ayriyetten de bi losyon almamı istedi .
Ekliyorum

Eklentiler

• F02169E1-83BF-463A-B377-9BC02516C338.jpeg
    F02169E1-83BF-463A-B377-9BC02516C338.jpeg
    27,4 KB · Görüntüleme: 43
Bende şeker dolayısı ile hep kistim. Ama geride çıkmaya başlayınca kısma olayını abartttik belki kimbilir.🙈 Şimdi tam haftasına geldi benim ki.sen dene bu dediklerimi son haftalar artık şekerden korkma. Zaten şeker çocuğun önde gitmesine sebep oluyor
Denicem çok çok teşekkür ederim 🥰

Bu dediklerine ben de dikkat edeyim. Belki bakmıştır ama bi açıklama yapmadı kan akışı ile ilgili. Ben de Dr bi açıklama yapmayınca ultrasonda anlayamıyorum malesef
İnşallah işe yarar sende de. Benim de yarın kontrolüm var korkuyla gidiyorum vallahi gerileme olmuşsa diye. Ortalamayı yakalasınlar yeter 😇

Doktoruma baba doğuma girebilirmi diye sormuştum, pandemiden dolayı yok yasak demişti..
şimdi instagrama video atmış, doğum yaptırıyo babada doğumda, göbek bağını kestiriyo hatta🙄🙄 sinirlendim
Sen deyince girdim bakdim önceden soylemisdin ya adını doktorun, normal doğum sanki o video da ki, acaba farklı mi ki diye düşündüm 🤔 sezeryan ameliyathanede oluyorya çünkü, normal belki özel oda tarzı bı yerde olabilir bilemedim.

Canım bende bugün doktoruma yazdım da seninle de paylaşayım az önce dönüş yaptı..
ALT ve AST değerleri normal çıkınca , 8 saatlik açlıkla safra asitlerine baktırmamı istedi ..
Kaşıntının demirden de kaynaklanabileceğini yazıp onu keselim , önce bu tahlili vermemi istedi .
Ayriyetten de bi losyon almamı istedi .
Ekliyorum
Şimdi eşime advantan getirsen diye seslendim ve msjini gördüm🤣

Kizlar bugün bı ağrı var bende böyle oturduğum zaman afedersiniz🙈 alt tarafım ağrıyor sağ kasığımda ve kuyruk sokumu dedimiz yerde bı ağrı var dayanılmaz bı ağrı deyil inşallah dogurmuyorumdur en son idrar yolları enfeksiyonu vardı onun ağrısıdır inşallah 🤲

Ben de öyle biliyordum ama doğacağına biraz daha içeride büyüsün istiyolar sanırım. Şu an bence azaldı kasılmalarım nst için gelmediler tekrar. Kalçadan iğne yaptılar hap içirdiler ve serum bağladılar. İyi geldi sanırım onlar

Evet ssvd istiyorum çünkü. Ama rutin kontrollerime burda devam ediyordum. Burdaki doktoruma geldim acil durum olunca. İnşallah durursa diğer doktorla devam edicez.

Bence de ondan geçti. Doktorun söylediği de bu şekilde. Ya zehirlendin ya üşüttün ya da enfeksiyon tetikledi dedi.
Cok gecmis olsun canım dikkat et kendine🥰

Sen deyince girdim bakdim önceden soylemisdin ya adını doktorun, normal doğum sanki o video da ki, acaba farklı mi ki diye düşündüm 🤔 sezeryan ameliyathanede oluyorya çünkü, normal belki özel oda tarzı bı yerde olabilir bilemedim.
Ne biliym sezeryan normal farkedermi ikiside doğum , ama normal doğumda olsa onun ayrı bi odası vardır doğumhanesi hatta sonunda doğumhaneden çıkıyolar🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Bu maskeler fln kalktı acaba odamı kalktı, bidaha sorcam gittiğimde , belki eşim girerse belden aşağı uyuştururum sadece😃😃

X