2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Evi çocuğa toplattırdım. Zaten kendi oyuncaklarını topladıgında etraf tertemiz oluyor.
Dikey süpürge ile evi süpürdüm.yemeklerı yaptim.

Birileri bısıler yapmalı mecbur 😂
Bende kalkayım bari 🙈
Bı sipariş kargoya verdim diğerlerini boyayıp fasulyeyi dograyayim suya koyayım.
Annem gelecek temizlik yardımina.
Yarın temizlik var Allah kolaylık versin 🙈
Koltuk yüzlerini tülleri de doğumdan 2 gün önce yıkayalım dedim ki kokusu kalsın güzel güzel.

Sabahtan oglene kadar konsolosluktaydım sonra bankadaydım sonra markete gittim eve geldigimden beri yatıyorum 15 te cocuklar alınacak ama tarlam yansa umrumda degil 😂😂🤣🤣
Sabah disarda kahvaltı yaptım, sonra doktora gittim nst gayet iyi hersey yolunda çıktı, avm ye geldim bir iki eksiği aldim sonra çocukları alıp eve geçeceğim tarlayı bırak dünya yansa umrumda degil🤣bide keyif yapıyorum🤪

Eklentiler

• 16547782955033007616635686452864.jpg
    16547782955033007616635686452864.jpg
    56 KB · Görüntüleme: 58
Bende var o geçen aylarda aldım. Bence efsane birsey😅
Ben de mağazada denedim de övdükleri kadar varmış eşime diyorum bana doğum hediyesi alabilirsin bunu diye 😂
Bizim kan değerlerinde sıkıntı olmadı şükür ama dün gece baya ateşlendi. Tabi ben de hiç uyuyamadım, ateş beni çok tedirgin ediyor. Geçse de artık rahatlasak valla bu halde bir de uykusuz olunca çok fena oluyor 🥺
Çok geçmiş olsun 🌸 inşallah düzelir bir an önce 💕

Valla yapmasak kim yapıcak mecbur😃😃😃 bide eşim akşama mangal ayarlamış arkadaşları eşiyle geliceklermiş dedim kılımı kıpırdatmam haberin olsun tamam dedi😂😂
Eyvahlar olsunn son zamanda yapmasaymş bari onlarda bilmiyor mu son zamanların oldugunu kendileri davet etse ya cok ilginç bu insanlar vallahiii bırak yapma onlar yapsınn🤷‍♂️

X