2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Yok kuzum ya gece kusarak uyandı ve her 20 dkka sa bir kustu acile gittik serum fln taktılar ben zehirlendi sandım ama viral enfeksiyon dediler

Bizde 2 ay önce boyle bisey atlattik kaninda mikrop çıkmıştı 6 tane ignrden sonra iyilesti cok şükür , sizde dikkat edin igne falan yazdimi nasil simdi.

Benim oglanda aynı durumdaydi hafta sonu. bugün iyi neyse ki. Size de geçmiş olsun.
Biz de bu gün oğlumun doktoruna gittik bir yaş kontrolüne o da sordu ateş ishal gibi şikayetleri oldu mu bu ara diye demek ki ondan sormuş inşallah yakalanmayız parka falan gitmeyelim bari bir süre

Bizde 2 ay önce boyle bisey atlattik kaninda mikrop çıkmıştı 6 tane ignrden sonra iyilesti cok şükür , sizde dikkat edin igne falan yazdimi nasil simdi.
Yok canım kanda mikrop çıkmadı şükür sadece bulantı ilacıyla probiyotik yazdı. İyi ama halsiz tabi yatırdım şimdi biraz da ateşli gibi
Benim oglanda aynı durumdaydi hafta sonu. bugün iyi neyse ki. Size de geçmiş olsun.
Çok geçmiş olsun çocuklar hasta olmasın ya
Adeno virüs salgını varmış. Çocuklara bulaşıyor.
Evet ya etrafımda herkese olmuş bu ara maalesef

Geçmiş olsun birkaç ay önce atlattilar benimkiler. Okuldan bulaştı tabi. İshal ve kusma sırayla takip etti birbirini sürekli sonra birden kesildi. Probiyotik ve bulantı ilacı dışında birsey vermemişti doktor. 3 günde tamamen kesildi. Kolayca geçer insaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…