2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Evet zaman yaklastikca , oda aşagiya inecek hani şu suyum geldi nişanım geldi muhabbeti varya işte onu bebek yapiyo gunu geldiginde
Amaninn şaka maka zamanlar geliyor napacaguz bakalım Allah yardımcımız olsun hepimizin

Anladım aşağı yakınlığı tarzında bişey yani.kafasi aşağıda diyolar işte bayagidir da yakınlığını bilmiyorum o zaman ben
Mesela benim kafası aşağıda ama kanala girmiş olması karnın aşağı inmesi oluyor. Benimki yukarda baya goguslerimin altinda tepiyor. Sanırım hoyle bir şey

Kuzum senin ikizlerden dolayı sezeryan olmayacak mı neden sürekli çatı muayenesi yapma kafasında doktorun
Bu kanala girme nasil oluyor ki, normal doğum pozisyonunda deyip duruyolar bana 27.haftadan beri kimse kanal manal demedi
Bebeğin aşağı inmesi muhabbeti kanala girmesi demek canim benim günü geçmesine rağmen inmemisti kanala bize bakardı ultrasonda sapsik

Yok kuzum ya gece kusarak uyandı ve her 20 dkka sa bir kustu acile gittik serum fln taktılar ben zehirlendi sandım ama viral enfeksiyon dediler
Bizde 2 ay önce boyle bisey atlattik kaninda mikrop çıkmıştı 6 tane ignrden sonra iyilesti cok şükür , sizde dikkat edin igne falan yazdimi nasil simdi.

Benimde bugun adet ağrım varrrr hatta geldi fln sandım o derece. İnşallah önemli bişi değildir Sende dikkat et canım
Biseyi kırk defa dersen olurmuş sana diye diye sonunda normal doğurtcaz galiba canisi

Ben de normalde heo sabah tuvaletten sonra tartilirdim da su iki haftadir hemoroid sagolsun sabahlari duzenli cikamiyorum wc ye dedigingibi aç tok farkediyor. Su meselesine gelince vallahi yarinı iple cekiyorum. Hastan3 yakın olsa veya doktor her gün hastanede olsa giderdim 1 saat yol olunca ben de sabrediyim evham yapmiyim dedim. Ama beceremiyorum sanırım

Mesela benim kafası aşağıda ama kanala girmiş olması karnın aşağı inmesi oluyor. Benimki yukarda baya goguslerimin altinda tepiyor. Sanırım hoyle bir şey
Hee şu meşhur karnın aşağı inmiş senin dogumun yakın muhabbeti
Yok öyle değil herhalde benimki çok anlamıyorum ama kafası aşağıda o çok belli bende, hareketleri falan göbek hizamda hickiriklar aşağıda ama.
Anladım canım şimdi bende olayı benimkide inmedi kanımca o zaman daha var herhalde.ultrasonda gözükmüyormu kanala inince.
Geçmiş olsun canım zor o hemoroid malesef yarına bişey kalmamış aç bir film izle zaman geçer sonrada uyku hop yarın oluverir

Valla bi bilsem.neye gore kilo aliyorlar ben ramazanda nirvana yapmışım yavrum 1 kilo almıştı 25 gunde ,bu aralar biyle aliyo benimki fazla yersem fazla aliyo sanki
Valla bende anlamadım yakında patlıcak gibi karnım fazla çatlamadan bu günler atlatsak
Iyi bari son anlari iyi regerlndir gezmeye devam edin kocişle ,cidden bebe dogunca hepsi hayal oluyor
Aynen gidicez yineeeee hattaşimdi bi hava alalım
Bence belki olmuyor. Benimki 8 günde 500 gram almış. Ama bu demek değildir ki
Yine aynı şekilde olacak
Değişik yani
Aynen değişik bence
Biseyi kırk defa dersen olurmuş sana diye diye sonunda normal doğurtcaz galiba canisi
Galiba bu şekilfr bmyle olucak gibi

Ben ilk liste yapıldığında ban yemiştim oyuzden ortalardayım
Halledicez inşallah, baya düzenlendi en azından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…