2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben hissediyorum hatta görüyorum karnım incecik davul gibi de gerildi iyice kolu mu bacağı mı poposu mu belli oluyor baktığımda.
Kizlar merhaba karninizdaki bebek hareket ederken neresini kimildattigini anlayabiliyor musunuzkol bacak kafa ben ayirt edemiyorum da

Kızlar benim bebiş biraz iri olup, suyumda fazla olunca şeker takibi yap dedi. Benim şeker sanırım yüksek çıkıyor. Açlıkta sıkıntı yok ama tokluk sıkıntılı. İlk etapta diyet verirler değil mi?

08.06.2022

Sabah açlık 81

Sabah tokluk 143 (1.saat)

Akşam tokluk 166 (1.saat)

Akşam tokluk 124 (2.saat)

Oysaki şeker yüklemesi yaptırmıştım. Bir sorun çıkmamıştı.

Kızlar bu aile durumları yüzünden canım aşırı sıkkın. Bana az dua eder misiniz? Cidden artık elimdem başka birşey gelmiyor.
Sen bunu yazınca direk aklıma bu geldi. Az önce gördüm. Dua ederiz tabi.

Eklentiler

• Screenshot_20220608-214341_Instagram.jpg
    88,3 KB · Görüntüleme: 52
Kızlar bu aile durumları yüzünden canım aşırı sıkkın. Bana az dua eder misiniz? Cidden artık elimdem başka birşey gelmiyor.
Sorun nedir bilemem ama Rabbim tez zamanda feraha kavuştursun inşallah son zamanlardayz bende Bi ara cok stres oldum cok korktum bebeğe gecicek diye biraz daha takmamaya çalış sabır dile Rabbim yardımcın olsun

Canım çok yüksek değil yediklerine biraz dikkat edersen sıkıntı çıkmaz. :)

Beyaz ekmek ve türevlerini asla yeme. Tam buğday ekmeği ye. Pilav, makarna, hamur işi, patates, muz, karpuz gibi besinlerden uzak dur. Elma tarçın şekeri dengeliyor. Yemekten sonra bol su iç şekeri düşürüyor. İmkanın varsa yemekten sonra 15 dk yürü. Daha da yükselmez.

Anormal bı durum yok bence.
Yedıklerıne dıkkat edersen daha da ıyı olacaktır.
Karamsarlıga kapılma stres sekerı tetıklıyor aynı tansıyon gıbı

Evet sınırdan bi tık yüksek ve diyet gerekiyor .
Hem senin hem bebeğin için dengeli beslenmek gerekiyor . Şahsen ben hep açım

Şu şeker problemi olmayanlar güzel güzel yiyor içiyor , aşeriyorlar ya inan varya canım öyle çekiyor ki …
O yüzden yiyecekle ilgili kim ne yazıyorsa direk geçiyorum okumuyorum .

Yok canımya onlarda tansiyon çıkar diye korkuyoruz sonuna geldik Allah’ın izniyle az daha dayanacağız

Ben normalde de kıloluyum dıye hep sekerden korktuk.Sekerde bısey yok Fakat tansıyon yuksek gıdıyor.
Bosver kımseyle heves etme herkesın farklı farklı sıkıntıları var.

Bebem natural bez alan var mı

Baby turco
126 adet 139 hepsi burada
tane 1.10
210 adet 224 hepsi burada
Tane 1.06
168 adet 182 hepsi burada
Adet 1.08

Bim bezi
2 numara 60 adet 65 tl
tane 1.08

Sleepy 2numara
168 adet 191 tl Trendyol tane 1.30
210 adet 236 tl hepsi burada tane 1.20

Bebem natural 2 numara
252 adet 217 n11
Tane 0.86

Normalde baby turco almaya karar vermiştim hadi dedim bi bakayım bi fiyat karşılaştırma yaptım da en uygunu bebem natural geldi alan var mı sorayım dedim

Sorun nedir bilemem ama Rabbim tez zamanda feraha kavuştursun inşallah son zamanlardayz bende Bi ara cok stres oldum cok korktum bebeğe gecicek diye biraz daha takmamaya çalış sabır dile Rabbim yardımcın olsun
Bir şekilde hep üzerimizdeler. Herşeye burun sokuyorlar ses etmiyorum içimde büyüyor. Sonra eşime söyleniyorum bizim aramız açılıyor. Yani iki senedir yaşadıklarımı anlatsam inanamazsınız. Bilmiyorum belki de ben ailemden böyle görmediğim için bana fazla geliyor.

Kötü bir durum ama anlayış gerçekten çok önemli ..
Bi de üzerinde hamilelik gibi kutsal bi görev varken aslında bunları yaşaman acı bişey ..
Aslında eşinle değil de karşı tarafla , usulünce belli etsen , dile getirsen nasıl olur acaba ?

Canım karşındaki insanların sana tavrına göre alır konuşursun ama ne sevgilerini hissediyorum ne bir kabullenme. Arkamı döndüğüm an dedikodum dönüyor. Duyduğum laflar da inan yenilir yutulur şeyler değil. Ben her defasında eşim ailesine düşkün. Onlardan uzaklaşırsa evimizde de mutlu olmaz kafasıyla bir süre sonra sineye çektim ama şimdi en ufak şeyleri bile batıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…