2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Valla evet olsun halletim yazıyım

Arkadaşlar sizinde işthlarda azalma var mı sıcaklardan canım hiçbir şey istemiyor karnım acıkıyor ama canım yemek istemiyor ya herzamanki gibi sadece karpuz yada peynir ekmek domates başka bir şey yiyesim yok
Bende oyleym 6 aya kadar 8 kg aldm 2 aydr yıyemyrm almamısıö vermsm bıle sıcaktan yıyesm gelmıyo

Dün tartildiginda tok isen tabiki onun farkı muhakkak vardır.ben hep aynı zaman tartiliyorum sabah aç karnına tuvalete gitmisken ondan kıyaslamalar doğrudur diye düşünüyorum.akinti hep var benimde baştan beri kokusuz şeffaf Yada hafif beyazımsı.su gelmesi daha gercekden su gibi diyorlar akıntı gibi degilde ama görmediğim için tabi bende bilemiyorum sırf şu akintidan anlamam mi ki acaba diyorum bazen.bence anlarız kıvamlı akıntı varsa değildir hayırlısıyla su falan kafanda buyutmemeye calis yarın randevun varmış zaten gidince rahatlarsın hayirlisiyla

Canim kanal dedigimiz nişan varya tipa gibi rahim agzinda işte bebegin ona yaklaştığı anlamina geliyor
Anladım aşağı yakınlığı tarzında bişey yani.kafasi aşağıda diyolar işte bayagidir da yakınlığını bilmiyorum o zaman ben

İşte hep hayalim böyleydi o yüzden bilinçli ve isteyerek aralarını kısa tuttum bir de aynı cinsiyet olunca tadından yenmicektir idolümsün inş 3 ü yapmam hahaha
Çok ilginç değil mi herkesin ki bambaşka ya. Mesela arkadaşım yeni doğum yaptı 35 den beri sancıları vardı doktoru dayanmaz sezeryan gününe kadar dedi ama gayet de gelmedi bebiş benim hiç çıkmadı bugüne kadar ya sadece ilkinde bir kere ebe geldi bişey hissediyo musun dedi o zaman az bişey kasılmam olmuş olabilir. Ama dün gece felaket kasıldım tuvaletimi yapıyodum karnım taş kesildi ve o sancı belime kasıklarıma yayıldı bildiğin kalkamadım tuvaletten iki dkka. Bu sefer ağrılıydı yani
Hastaneler bile bizimle dalga geçiyor
Bakalım ben bugün nstye kaç para vericem bir de almıyorlamış
Benimki özel muayenehane valla almadılar geçen sefer

Anladım aşağı yakınlığı tarzında bişey yani.kafasi aşağıda diyolar işte bayagidir da yakınlığını bilmiyorum o zaman ben
Evet zaman yaklastikca , oda aşagiya inecek hani şu suyum geldi nişanım geldi muhabbeti varya işte onu bebek yapiyo gunu geldiginde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…