2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Evet zaman yaklastikca , oda aşagiya inecek hani şu suyum geldi nişanım geldi muhabbeti varya işte onu bebek yapiyo gunu geldiginde😃😎
Amaninn şaka maka zamanlar geliyor napacaguz bakalım 🤭🤪Allah yardımcımız olsun hepimizin 🤭🥰

Anladım aşağı yakınlığı tarzında bişey yani.kafasi aşağıda diyolar işte bayagidir da yakınlığını bilmiyorum o zaman ben 🤭
Mesela benim kafası aşağıda ama kanala girmiş olması karnın aşağı inmesi oluyor. Benimki yukarda baya goguslerimin altinda tepiyor. Sanırım hoyle bir şey😅

Kızlar ben hani dün açıklık muayenesi var mı diye parmakla muayene olmuştum ya .dün pembe lekeler geldi..🙄haberiniz olsun..çatı muayenesi öylebişey yapıyormuş galiba..bide adet sancısı gibi sancım var..benim bebekler gemici galiba..yarın yine açıklık var mı diye bakacak 😔hiç gidesim yok
Kuzum senin ikizlerden dolayı sezeryan olmayacak mı neden sürekli çatı muayenesi yapma kafasında doktorun
Bu kanala girme nasil oluyor ki, normal doğum pozisyonunda deyip duruyolar bana 27.haftadan beri kimse kanal manal demedi :KK53:
Bebeğin aşağı inmesi muhabbeti kanala girmesi demek canim benim günü geçmesine rağmen inmemisti kanala bize bakardı ultrasonda sapsik 😂

Yok kuzum ya gece kusarak uyandı ve her 20 dkka sa bir kustu🥺 acile gittik serum fln taktılar ben zehirlendi sandım ama viral enfeksiyon dediler
Bizde 2 ay önce boyle bisey atlattik kaninda mikrop çıkmıştı 6 tane ignrden sonra iyilesti cok şükür , sizde dikkat edin igne falan yazdimi nasil simdi.

Benimde bugun adet ağrım varrrr hatta geldi fln sandım o derece. İnşallah önemli bişi değildir🙏🏻🙏🏻 Sende dikkat et canım
Biseyi kırk defa dersen olurmuş sana diye diye sonunda normal doğurtcaz galiba canisi 😂

Dün tartildiginda tok isen tabiki onun farkı muhakkak vardır.ben hep aynı zaman tartiliyorum sabah aç karnına tuvalete gitmisken ondan kıyaslamalar doğrudur diye düşünüyorum.akinti hep var benimde baştan beri kokusuz şeffaf Yada hafif beyazımsı.su gelmesi daha gercekden su gibi diyorlar akıntı gibi degilde ama görmediğim için tabi bende bilemiyorum sırf şu akintidan anlamam mi ki acaba diyorum bazen.bence anlarız kıvamlı akıntı varsa değildir hayırlısıyla su falan kafanda buyutmemeye calis yarın randevun varmış zaten gidince rahatlarsın hayirlisiyla 🤲
Ben de normalde heo sabah tuvaletten sonra tartilirdim da su iki haftadir hemoroid sagolsun sabahlari duzenli cikamiyorum wc ye dedigingibi aç tok farkediyor. Su meselesine gelince vallahi yarinı iple cekiyorum. Hastan3 yakın olsa veya doktor her gün hastanede olsa giderdim 1 saat yol olunca ben de sabrediyim evham yapmiyim dedim. Ama beceremiyorum sanırım 😂😂

Mesela benim kafası aşağıda ama kanala girmiş olması karnın aşağı inmesi oluyor. Benimki yukarda baya goguslerimin altinda tepiyor. Sanırım hoyle bir şey😅
Hee şu meşhur karnın aşağı inmiş senin dogumun yakın muhabbeti :KK53:
Yok öyle değil herhalde benimki çok anlamıyorum ama 😅kafası aşağıda o çok belli bende, hareketleri falan göbek hizamda hickiriklar aşağıda ama.
Kuzum senin ikizlerden dolayı sezeryan olmayacak mı neden sürekli çatı muayenesi yapma kafasında doktorun

Bebeğin aşağı inmesi muhabbeti kanala girmesi demek canim benim günü geçmesine rağmen inmemisti kanala bize bakardı ultrasonda sapsik 😂
Anladım canım şimdi bende olayı 🤭 benimkide inmedi kanımca o zaman daha var herhalde.ultrasonda gözükmüyormu kanala inince.
Ben de normalde heo sabah tuvaletten sonra tartilirdim da su iki haftadir hemoroid sagolsun sabahlari duzenli cikamiyorum wc ye dedigingibi aç tok farkediyor. Su meselesine gelince vallahi yarinı iple cekiyorum. Hastan3 yakın olsa veya doktor her gün hastanede olsa giderdim 1 saat yol olunca ben de sabrediyim evham yapmiyim dedim. Ama beceremiyorum sanırım 😂😂
Geçmiş olsun canım zor o hemoroid malesef 🙄yarına bişey kalmamış aç bir film izle zaman geçer sonrada uyku hop yarın oluverir 🤭🥰

Valla bi bilsem.neye gore kilo aliyorlar🤣 ben ramazanda nirvana yapmışım yavrum 1 kilo almıştı 25 gunde ,bu aralar biyle aliyo benimki fazla yersem fazla aliyo sanki
Valla bende anlamadım yakında patlıcak gibi karnım😃😂😂 fazla çatlamadan bu günler atlatsak
Iyi bari son anlari iyi regerlndir gezmeye devam edin kocişle ,cidden bebe dogunca hepsi hayal oluyor🙈🤦‍♀️
Aynen gidicez yineeeee hattaşimdi bi hava alalım🤪🤪
Bence belki olmuyor. Benimki 8 günde 500 gram almış. Ama bu demek değildir ki
Yine aynı şekilde olacak 😀
Değişik yani
Aynen değişik bence 😃😃😃
Biseyi kırk defa dersen olurmuş sana diye diye sonunda normal doğurtcaz galiba canisi 😂
Galiba bu şekilfr bmyle olucak gibi😃😂😂😂😂

yoncambenim yoncambenim başkaaannn hayırlı olsun yeni görevin 🙋‍♀️ nede güzel olmuş 😍 yanlz bende bukadar kız oldugunu bilmyrm grupta bayağı kız bebişimiz varmş maaşallahh 🥰 listeyede ilk yazılan benmişim galiba 😂 daha dün gibii zaman nasıl geçiyor ya sona yaklaştık resmen ❤️❤️
Ben ilk liste yapıldığında ban yemiştim oyuzden ortalardayım 😂😂😂😂
Halledicez inşallah, baya düzenlendi en azından

X