2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Aa doğum öncesi gonderiyorlarmiymis süper . Bakalim konak belediyesinin içeriği nasılmış 😁 Karşıyakaninki güzeldi baya , eğitici kitaplar ,kartlar vardı içinde .

yoncambenim yoncambenim hayırlı olsun , ilk gün mesaisi yoğun oldu baya 😁 benim de cinsiyeti ekler misin ? Kız 🌸
Valla evet olsun halletim😍😃 yazıyım😍

Arkadaşlar sizinde işthlarda azalma var mı sıcaklardan canım hiçbir şey istemiyor karnım acıkıyor ama canım yemek istemiyor ya herzamanki gibi sadece karpuz yada peynir ekmek domates başka bir şey yiyesim yok
Bende oyleym 6 aya kadar 8 kg aldm 2 aydr yıyemyrm almamısıö vermsm bıle sıcaktan yıyesm gelmıyo

Ben de simdi tartldm sasirdim almamisim ga4ip sekilde dün 69 gibibis3ydi simdi 68.5 falanama suan açım ondan mıdır ki yarın doktora gidiyorum insallah bebiş iyidir ve almistir. Bi de akintim var diyordum biraz su gibi biraz da beyaz kivamlı karisik. Suyum akiyorda kilom mu düstü diye de kafama takilmadi diil suan 🙄🙄 reamen iskence gibi hamilelik kafayı bozmasam bari 😏
Dün tartildiginda tok isen tabiki onun farkı muhakkak vardır.ben hep aynı zaman tartiliyorum sabah aç karnına tuvalete gitmisken ondan kıyaslamalar doğrudur diye düşünüyorum.akinti hep var benimde baştan beri kokusuz şeffaf Yada hafif beyazımsı.su gelmesi daha gercekden su gibi diyorlar akıntı gibi degilde ama görmediğim için tabi bende bilemiyorum sırf şu akintidan anlamam mi ki acaba diyorum bazen.bence anlarız kıvamlı akıntı varsa değildir hayırlısıyla su falan kafanda buyutmemeye calis yarın randevun varmış zaten gidince rahatlarsın hayirlisiyla 🤲

Canim kanal dedigimiz nişan varya tipa gibi rahim agzinda işte bebegin ona yaklaştığı anlamina geliyor ☺️
Anladım aşağı yakınlığı tarzında bişey yani.kafasi aşağıda diyolar işte bayagidir da yakınlığını bilmiyorum o zaman ben 🤭

Hiç merak etme 4 aydan sonra ikisi takılmaya başladı sonrası hep öyle geçti. İlk aylar biraz zorluyor hem bebek hem büyük ama sonrası çok güzel. Dün dışarda birseyler yiyecektik oyun alanı varmış alt katta küçük niyetlendi ama gitti cekindi geri geldi. Sonra dedi ki bence abim gelsin abisi dur 'kardes' hemen geliyorum beraber gidip 20 25 dk oynadılar bende kahvemi içtim. Hala kardeş diyor biz kardeşin diye diye öyle kaldi😅 biri 4.5 biri 6 daha.
İşte hep hayalim böyleydi o yüzden bilinçli ve isteyerek aralarını kısa tuttum 🤭 bir de aynı cinsiyet olunca tadından yenmicektir🤭 idolümsün inş 3 ü yapmam hahaha
Bide birsey söyleyeceğim ilkinde nst sancı cıkti 100de 100 bebek yerleşti demişti muayene edip 2 güne dogurursun dedi doğurdum. Ama 2.cide nst temizdi perşembe girdim muayene bile gerek yok dedi ertesi sabah Nisan geldi birden başladı doğum sancı olamaz dedim ama neticede o gece doğurdum😅 yani her doğum farklı ilkle kıyaslama ben bu hazırlığının karşılığını alacağına inanıyorum. Normal olmasa bile bebeğin istediği zaman gelse o bile çok güzel.
Çok ilginç değil mi herkesin ki bambaşka ya. Mesela arkadaşım yeni doğum yaptı 35 den beri sancıları vardı doktoru dayanmaz sezeryan gününe kadar dedi ama gayet de gelmedi bebiş 😂 benim hiç çıkmadı bugüne kadar ya sadece ilkinde bir kere ebe geldi bişey hissediyo musun dedi o zaman az bişey kasılmam olmuş olabilir. Ama dün gece felaket kasıldım tuvaletimi yapıyodum karnım taş kesildi ve o sancı belime kasıklarıma yayıldı bildiğin kalkamadım tuvaletten iki dkka. Bu sefer ağrılıydı yani
Hastaneler bile bizimle dalga geçiyor :KK53:
Bakalım ben bugün nstye kaç para vericem :KK53: bir de almıyorlamış :KK70:
Benimki özel muayenehane valla almadılar geçen sefer 🤭

Anladım aşağı yakınlığı tarzında bişey yani.kafasi aşağıda diyolar işte bayagidir da yakınlığını bilmiyorum o zaman ben 🤭
Evet zaman yaklastikca , oda aşagiya inecek hani şu suyum geldi nişanım geldi muhabbeti varya işte onu bebek yapiyo gunu geldiginde😃😎

X