2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Arkadaşlar sizinde işthlarda azalma var mı sıcaklardan canım hiçbir şey istemiyor karnım acıkıyor ama canım yemek istemiyor ya herzamanki gibi sadece karpuz yada peynir ekmek domates başka bir şey yiyesim yok
Benim var valla, evim aşırı sıcak oluyor klimam da yok bayginlikdan yemek yiyemiyorum doğru düzgün bugün tartıldım 1 kilo vermişim geçen haftaya göre 🙄 bir yandan iyi benim için kilom var zaten ama bebiş iyi olsun da diyorum kilo sorun değil verince vicdan yapıyorum görene kadar bebis iyimidir almismidir diye bu sefer.

Bizim mhalledede durumlar böyle😃😃😃😃ilk okul mezuniyeti

Eklentiler

• 74FD1997-74A3-4B58-943C-DF0DB16F6A7D.jpeg
    74FD1997-74A3-4B58-943C-DF0DB16F6A7D.jpeg
    210,6 KB · Görüntüleme: 57
Arkadaşlar sizinde işthlarda azalma var mı sıcaklardan canım hiçbir şey istemiyor karnım acıkıyor ama canım yemek istemiyor ya herzamanki gibi sadece karpuz yada peynir ekmek domates başka bir şey yiyesim yok
Benim de iştah yok. Bebek kilo alıyor ben tartıda aynıyım.

Kızlar ben hani dün açıklık muayenesi var mı diye parmakla muayene olmuştum ya .dün pembe lekeler geldi..🙄haberiniz olsun..çatı muayenesi öylebişey yapıyormuş galiba..bide adet sancısı gibi sancım var..benim bebekler gemici galiba..yarın yine açıklık var mı diye bakacak 😔hiç gidesim yok

Maşallah canım :)

benim ebeye göre makat doğumlar normal olarak yapılabiliyormuş, hatta baya seviyor kolay oluyor bence diyor. Ama kendisi 33 yıllık ebe, o mesleğe başladığında makat doğum için doktor uyandırılmazmış bile, ebeler yaptırırmış. Şimdi artık makat gelişleri çoğu doktor sezaryen yaptırıyor. Benim makat geliş olursa naparım onu da bilemiyorum, sezaryene yönelirim herhalde🤷🏻‍♀️

Makat dönüşü normale çevirmek için yoga/plates hareketleri varmiş. Benimki de tam pozisyon almadığı için bana onları gösterdi. Yogada asagi bakan köpek duruşu var, onu önerdi. Bir de koltukta yine ona benzer bir duruş var, başaşağı duruyorsun ayaklarin koltugun sırt dayadigin kısmına uzatiyorsun göbeğin de koltugun oturma kisminin bittiği yerde başlıyor boslukta duruyor. Yine o köpek duruşu gibi ama koltuktan güç alıyorsun.
Kendin de araştaraştırabilirsin bu tarz videolar vardır mutlaka. Hakkında hayırlısı olsun 🤗
Evet bakındım ben de biraz. Önümüzdeki hafta falan yapmaya başlarım sanırım :)
Benim doktorum da söyledi o şekilde doğum yaptıranlr elbette var istersen ama benim o konuda çok tecrübem yok dedi. Ama ben yine de riske atamam sanırım normal doğurmayı çok istediğim halde yine sezaryene yönelirim. Bakalım artık zaman ne gösterecek.

Evet bakındım ben de biraz. Önümüzdeki hafta falan yapmaya başlarım sanırım :)
Benim doktorum da söyledi o şekilde doğum yaptıranlr elbette var istersen ama benim o konuda çok tecrübem yok dedi. Ama ben yine de riske atamam sanırım normal doğurmayı çok istediğim halde yine sezaryene yönelirim. Bakalım artık zaman ne gösterecek.
Belli hareketler var internette onları deneyebilirsin son ana kadar bekleyecekmis zaten kısmet artik. Ben 3.oldugu halde risk almazdım sezeryan olurdum sanirim bu durumda.

Kızlar ben hani dün açıklık muayenesi var mı diye parmakla muayene olmuştum ya .dün pembe lekeler geldi..🙄haberiniz olsun..çatı muayenesi öylebişey yapıyormuş galiba..bide adet sancısı gibi sancım var..benim bebekler gemici galiba..yarın yine açıklık var mı diye bakacak 😔hiç gidesim yok
Evet oluyir erken baktığında. Ama haftan gerçekten iyi. Zorluyordur haklısın ama senin ve bebekler için en iyisini düşünüyor doktorunda.

Aynen yaaa 5 kişi oldu şimdiden😂😂😂 ama bana doğum yaptığımda 1-2 gün bana müddet verirsiniz artık ozmannilgilenemeye bilirim😂
Ay canım ne demek be liste olması guzel ama yapılamadıgındada yapcak bısı yok burası sanal bıde gercek hayat dıye bırsey var

Benim var valla, evim aşırı sıcak oluyor klimam da yok bayginlikdan yemek yiyemiyorum doğru düzgün bugün tartıldım 1 kilo vermişim geçen haftaya göre 🙄 bir yandan iyi benim için kilom var zaten ama bebiş iyi olsun da diyorum kilo sorun değil verince vicdan yapıyorum görene kadar bebis iyimidir almismidir diye bu sefer.
Ben de simdi tartldm sasirdim almamisim ga4ip sekilde dün 69 gibibis3ydi simdi 68.5 falanama suan açım ondan mıdır ki yarın doktora gidiyorum insallah bebiş iyidir ve almistir. Bi de akintim var diyordum biraz su gibi biraz da beyaz kivamlı karisik. Suyum akiyorda kilom mu düstü diye de kafama takilmadi diil suan 🙄🙄 reamen iskence gibi hamilelik kafayı bozmasam bari 😏

Belediyenin verdiği çanta dün babam aldı
Mustela pişik kremi
Uni baby şampuan
5li hastane çıkışı
Bir tane penye battaniye
Bir tane alt açma
12 tane Molfix bez
Bi paket pamuk 😁😁😁
Aa doğum öncesi gonderiyorlarmiymis süper . Bakalim konak belediyesinin içeriği nasılmış 😁 Karşıyakaninki güzeldi baya , eğitici kitaplar ,kartlar vardı içinde .

yoncambenim yoncambenim hayırlı olsun , ilk gün mesaisi yoğun oldu baya 😁 benim de cinsiyeti ekler misin ? Kız 🌸

Benimde bugun adet ağrım varrrr hatta geldi fln sandım o derece. İnşallah önemli bişi değildir🙏🏻🙏🏻 Sende dikkat et canım

X