2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kiz isimleri ve anlamı?

Kiz annelerinden bekliyorum
Biz Defne düşünüyoruz
Gel sarılalım.. bunca zaman makat durması gerekirken baş aşağı durdu aylarca , suan baş aşağı durması lazımken makat geliş halde of
Bennnn etiketlesin biri benide olam
Hayırlı olsun ağaamm
Vay anasını sezaryen olursam kendime çok gülerim
Sen aylardır yürü kıçının üstüne oturma her seyi yap hanımefendi bi aşağı dönemesin
Aramız çok yakın seni merakla bekliyorum,
dr bana son hafta bile dönebilir hatta bu son ay bir kaç kere bile dönebilir dedi umutluyum normal doğumu çok istiyorum bakalım

Hadi yine iyisiniz kızlar ben yazarsak olacağını düşünüyordum ama talip ariyordum ben yokken talip bulunmus halledilmis grup başkanımız Hayırlı olsun

yoncambenim beni de listeye ekler misin

Hemen ekliyorum

Bakalım hayırlısı
Onlar nasıl isterlerse öyle gelecekler

Aaaa gozunaydin canim benim güzel günler de büyüt bebeğini inşallah
Teşekkürler canım bakıyorum siteye 300 liraya mi yaptırmıştın
İnsta bebe giyim sayfasindan yaptirdim cok memnun kaldim ben
Bakıyorum canim teşekkürler
35+0 güncellemesi yaptım
Ahhh aşkım sendr mi sarışın bombasin çok yakışmış hamislik
Ben instagramda Ruka Tasarım sayfasına yaptırdım. Henüz elime ulaşmadı ama çok güzel görünüyorlar
Teşekkürler canım bakıyorum hemen
Genelde acıtmıyor hatta acıtmaması gerek diyorlar. Acaba ikiz olduğu için yada sert davrandığı için mi? Benim doktor da 36 37 de bir kere yapıyorum dedi. Ama doğumda bol bol bakılıyor sanırım.
Aslında onunla alakası yok sorun sadece kendini kasıp kasmamak bende çok zorlanmistim hatta doktor üç dört kere çağırıp bakmak zorunda kaldı bacakları açtığım an kasıyorum mesela çatal da malum açmadan olmuyor sonuç sezeryan
Spinal ve epidural farklı oluyor. Epidural isteyince çoğu hastane ekstra istiyor. Mesela benim sigortam spinal anestezili sezaryeni karşılıyor ama epidural sezaryeni karşılamıyor.
Aslında ikisi de aynı yola çıkıyor bende spinal olmuştum çokta rahattı
Aynen yaaa bi geldim olmuşum

Ayyyyyy delirirm herhaldeeee şka gibi yaaaaa neyine senin maç

Ayyyy hemennnn gidemde listeye bakam neler yapabilirim
Yoncammmmm bebişim yeni topigin hayırlı olsun en başında olması gereken sonunda olmuş geç olsun güç olmasın annem yeminle üşenmedim 30 sayfayı birden okudum yaa bu topik çok başka bakmadan duramıyorum çok aktif ve cana yakınsınız kızlar

Selam kızlar ben de aranıza yeni katıldım. Çalışıyordum, işi bırakınca böyle bi ağırlık ve sancılar yaşamaya başladım. Bakayım gireyim benle aynı durumları yaşayan var mı diye soruştururken o onu açtı derken sizi buldum. Aaaa dedim ne güzel grupmuş. Denizliden katılıyorum, yaş 26, 1.çocuk, son regl 2 Ekim, tahmini doğum 09.07.2022....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…