2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben normal kilomdan üç kilo aşagıdayım hiç kilo almadım yarın randevu var bebegi merak ediyorum şekeri tamamen çıkarttım bebek sevmiyor zaten şekerde çıkınca dikkat ediyordum

Senle doğum tarihimiz aynı canım neden bayram dedi sezeryan mi olacaksın?? Normalde 20 si bayram sonu oluyor çünkü

Kiz benim de belim koptu sonraki nst de yan yatmak istiyorum dedim sen de öyle soyle sola yat
Benim sezaryen günü 20 temmuz verdi aynı gün doğururmuşuz bi de Gerçi ben 22 si olsun diyorum da bakıcaz
Ben de gireyim o zaman listeye
yaş 31, ilk çocuk, SAT 25.10.2021, şehir İstanbul, Tahmini doğum tarihi 30.07, cinsiyet de erkek
Aramız 1 gün hele şükür haftamda birileri varmış

Maşallah canım :)

benim ebeye göre makat doğumlar normal olarak yapılabiliyormuş, hatta baya seviyor kolay oluyor bence diyor. Ama kendisi 33 yıllık ebe, o mesleğe başladığında makat doğum için doktor uyandırılmazmış bile, ebeler yaptırırmış. Şimdi artık makat gelişleri çoğu doktor sezaryen yaptırıyor. Benim makat geliş olursa naparım onu da bilemiyorum, sezaryene yönelirim herhalde

Makat dönüşü normale çevirmek için yoga/plates hareketleri varmiş. Benimki de tam pozisyon almadığı için bana onları gösterdi. Yogada asagi bakan köpek duruşu var, onu önerdi. Bir de koltukta yine ona benzer bir duruş var, başaşağı duruyorsun ayaklarin koltugun sırt dayadigin kısmına uzatiyorsun göbeğin de koltugun oturma kisminin bittiği yerde başlıyor boslukta duruyor. Yine o köpek duruşu gibi ama koltuktan güç alıyorsun.
Kendin de araştaraştırabilirsin bu tarz videolar vardır mutlaka. Hakkında hayırlısı olsun

Benimki de hafta sonu gitti kamp yapmaya ben gitmedim tabi ama gönlünce eğlenememiş sabah baktım erkenden gelmiş noldu dedim aklım sende kaldı diyo
Oohh olmuş benımkıde oyle olur ınsAllah
Grubun safı olarak bayrak sallıyorum resmen. Vallahi sizinkiler kurtlanmış
Sorma sankı o dogurcak bol bol gezıyo ınsan karısı ıle plan yapar dogurcan gel bebek yokken biraz rahat gez dıye ama nerdee kocabaş ayy neyse gıtsn aman bende kendım gezerm kfa ddınlerm hh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…