2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Regl sancım hafiflese de devam ediyor bebiş göğüs kafesimden mideme kadar indi sık idrara çıkıyorum ama idrarda yanma hissetmiyorum. Normal doğum sancısı nasıl bilmiyorum o yüzden neye yoracağımı şaşırdım öyle kasılma gibi bişey hissetmiyorum. Bugün dr yok yarın randevusuz gideceğim rica edeceğim napim biraz iyi olup işlerimi yapıyorum sonra yine başlıyor şuan bel ağrım var mesela. İdrarda lökosit ve eritrosit çıkmıştı monurol içmiştim ama geçmedi heralde o yüzden mi oluyor bebek aşağı indi diye mi oluyor ne oluyor anlamadım ama akşam korkumdan bebeğin giysilerini yıkadım kuruttum Ütülemedim ama acil gidersem ütü falan düşünemem zaten. Hurç seti, kilitli poşet, mommy bag yazan çantalardan, emzik kutusu gibi eksiklerimi sipariş verdim, çarşaf ve yastık kılıfı için kumaş vermiştim terziye o da bir türlü dikememiş eşim ondan aldı başka terziye götürdü bugün. 1-2 terzilik iş daha var onları da gönderdim. Baya tutuştum anlayacağınız. Bi 2-3 hafta daha dursa yeter ama şuan çok erken inşallah basit bişeydir.

Kız sen de doğumdan sonra ortalığı ayağa kaldırırsın oram ağrıyor buram ağrıyor ay kalkamıyorum falan
Aksine hiç sevmem öyle hareketleri yapana da uyuz olurum şansa kocam öyle çıktı Dedim 10 güne bişeyin kalmıcak büyütme, dediğim gibi de oldu ama aramadığı dr almadığı ilaç kalmadı Biraz halimden anlasın diye ağrım olduğunu belirtiyorum ama ağrıdan ölsem onun kadar büyütemem

Valla sonunda çözüldü. Haksız olmadığımı biliyordum ama insan karşı taraf kendisi anlasın gitsin istiyor. İşte anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az.
Haklılarrr sonuna kadarrrrrr kendimlemi uğraşcam onunlamı
Kız burda beterin beteri var. Düğüne 3 hafta kala köprücük kemiğini kırmıştı eşim hem de maçın ilk 5 dksında bak hatırladıkça deliririm

Len yonca sayfa sahibi olmussun
Aynen yaaa bi geldim olmuşum
Kız burda beterin beteri var. Düğüne 3 hafta kala köprücük kemiğini kırmıştı eşim hem de maçın ilk 5 dksında bak hatırladıkça deliririm
Ayyyyyy delirirm herhaldeeee şka gibi yaaaaa neyine senin maç
yoncambenim hanımağa olmuşsun hayırlı olsun
Ayyyy hemennnn gidemde listeye bakam neler yapabilirim

Aynen yaaa bi geldim olmuşum

Ayyyyyy delirirm herhaldeeee şka gibi yaaaaa neyine senin maç

Ayyyy hemennnn gidemde listeye bakam neler yapabilirim
En önce doğuranları topla
Sonra cinsiyetleri
Bitteri de listeye ekle doğurmadan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…