2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Cinsiyeti söylemeyi unutmuşum daha acemilik Erkek bebek bekliyoruz

Yaaaa sende bizdensiz oyuzdennn valla kimseyi eklemmemişiz topiğe arkadaşlaro ekliyom hemencik

Ben de bugün ilk kez girdim tek aksiyonu belimin kopması sırt üstü yatamıyorum bir de yarım saat yattım öyle

yoncambenim

yaş 32
İlk Gebelik
SAT 20.10.2021
Samsun
Tahmini doğum tarihi 20.07.22
Cinsiyet Erkek

İyi ki değişti yaa
Çünkü her ne kadar sıkıntılı bi gebeliği olsa da diğer arkadaşın ben grup açıldığında ona özelden mesaj atmıştım , o da yetmedi burdan da yazdım .
Ama oralı olmadı

Geç olsun güç olmasın ben ekliyprum hepinizi

Canom ben yazmıştım gögüs için bende dün ilk defa lansinoh sürdüm bugun cok daha rahattım gerçekten işe yarıyor

Canom ben yazmıştım gögüs için bende dün ilk defa lansinoh sürdüm bugun cok daha rahattım gerçekten işe yarıyor

Senle doğum tarihimiz aynı canım neden bayram dedi sezeryan mi olacaksın?? Normalde 20 si bayram sonu oluyor çünkü
Ben de bugün ilk kez girdim tek aksiyonu belimin kopması sırt üstü yatamıyorum bir de yarım saat yattım öyle
Kiz benim de belim koptu sonraki nst de yan yatmak istiyorum dedim sen de öyle soyle sola yat

Yaaa göğüs ucu dışında çevresine de sürüyor musun ben daha almadım bakalım ne zaman çıkıp alıcam şimdilik zeytinyağı sürüyorum o biraz daha nemlendiriyo ama krem daha etkili olur

Senle doğum tarihimiz aynı canım neden bayram dedi sezeryan mi olacaksın?? Normalde 20 si bayram sonu oluyor çünkü

Kiz benim de belim koptu sonraki nst de yan yatmak istiyorum dedim sen de öyle soyle sola yat
Sezeryan olucam canım ben normal istemiyorum ortopedik sorunlarım var

Bidahaki sefere artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…