2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Selam kızlar ben de aranıza yeni katıldım. Çalışıyordum, işi bırakınca böyle bi ağırlık ve sancılar yaşamaya başladım. Bakayım gireyim benle aynı durumları yaşayan var mı diye soruştururken o onu açtı derken sizi buldum. Aaaa dedim ne güzel grupmuş. Denizliden katılıyorum, yaş 26, 1.çocuk, son regl 2 Ekim, tahmini doğum 09.07.2022....
Cinsiyeti söylemeyi unutmuşum daha acemilik🤣 Erkek bebek bekliyoruz

Aaaa gozunaydin canim benim güzel günler de büyüt bebeğini inşallah 😍❤️

Teşekkürler canım bakıyorum siteye 300 liraya mi yaptırmıştın

Bakıyorum canim teşekkürler 🥰

Ahhh aşkım sendr mi sarışın bombasin çok yakışmış hamislik 😍😍

Teşekkürler canım bakıyorum hemen 🥰

Aslında onunla alakası yok sorun sadece kendini kasıp kasmamak bende çok zorlanmistim hatta doktor üç dört kere çağırıp bakmak zorunda kaldı bacakları açtığım an kasıyorum mesela çatal da malum açmadan olmuyor sonuç sezeryan 😂😂

Aslında ikisi de aynı yola çıkıyor bende spinal olmuştum çokta rahattı

Yoncammmmm bebişim yeni topigin hayırlı olsun en başında olması gereken sonunda olmuş geç olsun güç olmasın annem 😂🥰 yeminle üşenmedim 30 sayfayı birden okudum yaa bu topik çok başka bakmadan duramıyorum çok aktif ve cana yakınsınız kızlar ❤️
Yaaaa sende bizdensiz oyuzdennn 😍😍🌸🌸 valla kimseyi eklemmemişiz topiğe arkadaşlaro ekliyom hemencik😍😍🌸

Selam kızlar
Ben de bugün ilk nst ye girdim Bi atraksiyonlu geçecek sandım yok bişey
2 hafta sonra doğum tarihimiz de netleşir şimdilik bayramda gözüküyor
Dr a da göğüs kuruluğunu sordum lansinoh başla dedi dün kimle yazışmıştık hatırlayamadım burayı okur inşallah
Ben de bugün ilk kez girdim tek aksiyonu belimin kopması :tokat: sırt üstü yatamıyorum bir de yarım saat yattım öyle :tokat:

yoncambenim yoncambenim

yaş 32
İlk Gebelik
SAT 20.10.2021
Samsun
Tahmini doğum tarihi 20.07.22
Cinsiyet Erkek

İyi ki değişti yaa
Çünkü her ne kadar sıkıntılı bi gebeliği olsa da diğer arkadaşın ben grup açıldığında ona özelden mesaj atmıştım , o da yetmedi burdan da yazdım .
Ama oralı olmadı 😏

yoncambenim yoncambenim

yaş 32
İlk Gebelik
SAT 20.10.2021
Samsun
Tahmini doğum tarihi 20.07.22
Cinsiyet Erkek

İyi ki değişti yaa
Çünkü her ne kadar sıkıntılı bi gebeliği olsa da diğer arkadaşın ben grup açıldığında ona özelden mesaj atmıştım , o da yetmedi burdan da yazdım .
Ama oralı olmadı 😏
Geç olsun güç olmasın ben ekliyprum hepinizi😍

Selam kızlar
Dr a da göğüs kuruluğunu sordum lansinoh başla dedi dün kimle yazışmıştık hatırlayamadım burayı okur inşallah
Canom ben yazmıştım gögüs için bende dün ilk defa lansinoh sürdüm bugun cok daha rahattım gerçekten işe yarıyor

Selam kızlar
Canom ben yazmıştım gögüs için bende dün ilk defa lansinoh sürdüm bugun cok daha rahattım gerçekten işe yarıyor

Selam kızlar
Senle doğum tarihimiz aynı canım neden bayram dedi sezeryan mi olacaksın?? Normalde 20 si bayram sonu oluyor çünkü
Ben de bugün ilk kez girdim tek aksiyonu belimin kopması :tokat: sırt üstü yatamıyorum bir de yarım saat yattım öyle :tokat:
Kiz benim de belim koptu sonraki nst de yan yatmak istiyorum dedim sen de öyle soyle sola yat

Yaaa göğüs ucu dışında çevresine de sürüyor musun ben daha almadım bakalım ne zaman çıkıp alıcam 🥴 şimdilik zeytinyağı sürüyorum o biraz daha nemlendiriyo ama krem daha etkili olur

Senle doğum tarihimiz aynı canım neden bayram dedi sezeryan mi olacaksın?? Normalde 20 si bayram sonu oluyor çünkü

Kiz benim de belim koptu sonraki nst de yan yatmak istiyorum dedim sen de öyle soyle sola yat
Sezeryan olucam canım ben normal istemiyorum ortopedik sorunlarım var

Bidahaki sefere artık 😒

X