2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Anladim canım bayasi yapilmiomus kaç tüp aldılar bide korkuorum dediğin gibi işaret attirayim baya varmış yapmadıkları inşallah yaparlar

Çocuk sesten rahatsız olup uyumuştur belki
Maşallah ne güzel büyümüş
Benimki en son minicikti. Suan nasıl acaba
İkizler aşırı hareketli video atabilsem keşke, bu tembel çıktı
Seninkide şu an böyle olmuştur kuzum küçük böcekler

Uc çocuk var kalabalık biri sesizligi seçmiş canım cumartesi gitcen deme az kaldı büyümüştür daha da
Kardeşlerinden rahatsız oluyor bence anne al şunları başımdan der gibi bunlar doğduklarında ölümüne kavgalı olacaklar

Anladim canım bayasi yapilmiomus kaç tüp aldılar bide korkuorum dediğin gibi işaret attirayim baya varmış yapmadıkları inşallah yaparlar
Yani 18 tane fln var kan testi 12tanesini sağlık ocağı yapıyodu 6 tanesini yapmıyomuş yine baya yapıyo sağlık ocağı, valla inan hiç koluma bakamadım kaç tane aldığını ama sanırım 3 tüptü korkma acımıyo

Ben normalde de korkarım Ama bu iğneler den alıştım biraz tüp bebek ignelerinden

3 kız olursa fena kapisirlar annesi hepsi bı anda iki oglanda evde eviniz çok eğlenceli olur kuzum
Ay 3 kız olsun keşkeee ya ben onları ayırırım öyle kuzum çok ekşınlı olacak senin de kızın olacak gibi hissediyorum hadi hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…