2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
En az birinin kız olması dileğiyle

Yardımcın var mı? Düşünmek için daha erken ama 3 bebe ile evde de 2 tane destek şart
En az ikisinin kız olması dileğiyle diyerek arttırıyorum
Evet var yardımcım canım, annem de var. Ama bir yardımcı daha düşünebilirim çünkü küçük de bebek henüz, 4 bebe olacak

Ala ala çok ilginç canım hiç başıma gelmedi 2 kaybımda var onlarda da hep sağlık ocağında test yaptırdım. İzmir’deyim bende

Ben 2 sene önce falan baktırdım kan değerlerimi merak edip. D vitaminim düşük çıkmıştı hatta. İlden ile farkediyor belki de..
Daha önceden bakılıyormuş canım ama artık bakılmıyor dedi sağlık ocağındaki doktor devlet yapıyor mu bilmiyordum dedi bende özel laboratuvar da yaptırmıştım

Hahaha olabilir yanlız 3 üzlerin babası ne şanslı adam bir anda 3 cocuk babası olacak
Şanslı mı şanssız mıAy işte onun için bencillik yaptığımı düşünüyorum bebeklerden biri erkek olsa en azından 2 kızı 1 oğlu olur ama benim gönlüm üç kızdan yana tabi halen

Aman benim rahmim genişledi artık senin bebişin de fotoğrafını bekliyoruz canikom teyzeleri olarak, kontrol ne zaman bir sonraki
Benim daha kalbinş yeni duydum minik biraz büyüsünde bidahakini artık diğer aya giderim 3nden biri bari kız olur yaaaa
Ben normalde de korkarım Ama bu iğneler den alıştım biraz tüp bebek ignelerinden
Ayyy maşallah tuttu yani

Şanslı mı şanssız mıAy işte onun için bencillik yaptığımı düşünüyorum bebeklerden biri erkek olsa en azından 2 kızı 1 oğlu olur ama benim gönlüm üç kızdan yana tabi halen
Adama bence seneler sonranın mükafatı hem seninleee beraber hem senden 3 çocuk ohh daha ne olsun

Dikkat et canım yorma kendini yat, eğer için rahat etmesse githastaneye.. bu bebişlerdr rahat rahat büyümüyo hep korkutuyo bizi

Çok geçmiş olsun. Kanama alanı var mıydı? Bence bir gidip görün aslında iyi olur. Kanama azsa belki küçük bir alandır. Bide bazen kese alt tarafa tutununca oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…